БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Вибухонебезпечна установка

 
 
Вибухонебезпечна установка - окремий технологічний апарат або сукупність технологічного обладнання, у яких зберігаються або безпосередньо використовуються в технологічному процесі горючі гази, легкозаймисті рідини, горючі рідини, горючі пил або волокна в кількості, за якої можливе утворення вибухонебезпечних зон.
МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження "Правил будови електроустановок. Електрообладнання спеціальних установок" (Правила, п.4.2.41) N 272 (v0272203-01) від 21.06.2001 м.Київ
 
Вибухонебезпечна установка - окремий технологічний апарат або сукупність технологічного обладнання, у якому зберігаються або безпосередньо використовуються в технологічному процесі горючі гази, ЛЗР, ГР, горючий пил або волокна в кількості, за якої можливе утворення вибухонебезпечних зон.
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА У СПРАВАХ ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВІД НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ Н А К А З Про затвердження Правил пожежної безпеки для підприємств з переробки ефірно-олійної сировини (Правила, розд.2) 10.04.2007 N 252/235 (z0495-07)