БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Вибухонебезпечні боєприпаси

Вибухонебезпечні боєприпаси

- звичайні боєприпаси, що містять вибухові речовини, за винятком мін, мін-пасток та інших пристроїв, визначених у Протоколі про заборону або обмеження застосування мін, мін-пасток та інших пристроїв (Протокол ІІ з поправками, унесеними 03 травня 1996 року), що додається до Конвенції про заборону або обмеження застосування конкретних видів звичайної зброї, які можуть вважатися такими, що завдають надмірних ушкоджень або мають невибіркову дію.
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Інструкції про порядок виконання норм міжнародного гуманітарного права у Збройних Силах України (Інструкція, розд.1, гл.2) 23.03.2017 № 164 (z0704-17)

Вибухонебезпечні боєприпаси

- боєприпаси, що містять вибухові речовини, крім мін, мін-пасток та інших пристроїв, визначених у Протоколі II (995_266) до Конвенції про заборону або обмеження застосування конкретних видів звичайної зброї, які можуть вважатися такими, що завдають надмірних ушкоджень або мають невибіркову дію, з поправками, внесеними 3 травня 1996 р.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВАПро затвердження Правил позначення небезпек, пов'язаних з мінами та вибухонебезпечними предметами - наслідками війни(Правила, п.4) від 17 квітня 2019 р. № 372 (372-2019-п) м.Київ