БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Транзит

Транзит
- це митний режим, відповідно до якого товари та/або транспортні засоби комерційного призначення переміщуються під митним контролем між двома митними органами України або в межах зони діяльності одного митного органу без будь-якого використання цих товарів, без сплати митних платежів та без застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.
Митний кодекс України (ст.90) м.Київ, 13 березня 2012 року № 4495-VІ (4495-17)
Транзит
- перевезення товарів з однієї до іншої іноземної держави територією України між двома пунктами або в межах одного пункту пропуску через державний кордон України, за винятком випадків, коли право власності чи право володіння та користування товаром у разі такого перевезення на території України в установленому порядку переходить від однієї до іншої особи.
ЗАКОН УКРАЇНИ Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання (ст.1) м.Київ, 20 лютого 2003 року N 549-ІV (549-15)
Транзит
- перевезення товарів, що контролюються, з однієї до іншої іноземної держави територією України між двома пунктами або в межах одного пункту пропуску через державний кордон України, за винятком випадків, коли право власності чи право володіння та користування товаром у разі такого перевезення в установленому порядку на території України переходить від однієї до іншої особи.
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ ОДЕСЬКА МИТНИЦЯ Н А К А З ТЕХНОЛОГІЧНА СХЕМА митного контролю та митного оформлення товарів, що підлягають експортному контролю в Одеській митниці (розд.1) 03.08.2005 N 269 (v0269483-05)
Транзит
- переміщення вантажу, що походить з іншої країни, через територію України без будь-якого використання цього вантажу на зазначеній території.
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Фітосанітарних правил ввезення з-за кордону, перевезення в межах країни, транзиту, експорту, порядку переробки та реалізації підкарантинних матеріалів (Фітосанітарні правила, п.1.6) 23.08.2005 N 414 (z1121-05)
Транзит
- переміщення ТЗ під митним контролем з одного пункту пропуску через державний кордон України (при ввезенні на митну територію України) в інший пункт пропуску через державний кордон України (при вивезенні за межі митної території України) у незмінному стані, крім природних втрат, у строк, визначений митним органом відправлення, і без використання з іншою метою, ніж була заявлена цьому митному органу.
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Правил митного контролю та митного оформлення транспортних засобів, що переміщуються громадянами через митний кордон України (Правила, п.2) 17.11.2005 N 1118 (z0291-08)
Транзит
- переміщення ТЗ під митним контролем з одного пункту пропуску через державний кордон України (при ввезенні на митну територію України) в інший пункт пропуску через державний кордон України (при вивезенні за межі митної території України) у незмінному стані, крім природних втрат, у строк, визначений митним органом відправлення, і без використання з іншою метою, ніж була заявлена цьому митному органу.
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Правил митного контролю та митного оформлення транспортних засобів, що переміщуються громадянами через митний кордон України (Правила, п.2) 17.11.2005 N 1118 (z1428-05)
Транзит
- переїзд іноземних інспекційних груп по території України для проведення інспекційних заходів на території інших держав-учасниць договорів.
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Інструкції про організацію підготовки та проведення Збройними Силами України заходів щодо прийому та супроводження іноземних інспекційних груп, що прибувають в Україну відповідно до міжнародних договорів і угод у галузі контролю над звичайними озброєннями (Інструкція, п.1.3) 25.07.2013 № 514 (z1399-13)
"Транзит" означає процедуру, під якою товари переміщуються під контролем компетентних органів з однієї Договірної сторони до іншої Договірної сторони або до тієї самої Договірної сторони принаймні через один кордон.
КОНВЕНЦІЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ СПІЛЬНОГО ТРАНЗИТУ (ст.3) м.Інтерлакен, 20 травня 1987 року ( див. текст (994_001-87) )
Транзит
означає пасажирські перевезення, що починаються з території однієї з Договірних Сторін, де зареєстрований автотранспортний засіб, з перетином території іншої країни за умови відсутності посадки та висадки пасажирів, якщо Змішаною Комісією не прийнято інше рішення.
Угода між Урядом України і Урядом Грецької Республіки про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів (Стаття 2) від 11 листопада 1996 року м. Афіни (див. текст) (300_006)

"Транзит"

- перевезення через територію (повітряній простір) України або територію (повітряний простір) Російської Федерації військових формувань, військових команд, військових вантажів, осіб, які входять до складу військових формувань, і членів їх сімей.
УГОДА між Урядом України та Урядом Російської Федерації про організацію військових міждержавних перевезень та розрахунки за них (ст.1) м.Сочі 25 листопада 1995 року (див. текст) (643_150)
Транзит
- переміщення територією однієї із сторін нафти та нафтопродуктів, що походять з території другої Сторони, для споживачів третьої Сторони.
Угода про проведення узгодженої політики в галузі транзиту нафти і нафтопродуктів магістральними трубопроводами (ст.1) м.Москва, 12 квітня 1996 року (див. текст) (997_081)
"Транзит" означає частину транспортної операції, що здійснюється через територію Договірної Сторони без висадки або посадки пасажирів.
Угода про міжнародні нерегулярні перевезення пасажирів автобусами (Угода ІNTERBUS) (ст..3) 30.06.2001 (див. текст) (998_365)
"Транзит" означає операцію з транспортування товарів, які випускають з митної території Союзу і які проходять через територію однієї або більше третіх країн з кінцевим пунктом призначення в іншій третій країні.
РЕГЛАМЕНТ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ І РАДИ (ЄС) № 258/2012 від 14 березня 2012 року про імплементацію статті 10 Протоколу ООН проти незаконного виготовлення та обігу вогнепальної зброї, її складових частин і компонентів, а також боєприпасів до неї, який доповнює Конвенцію Організації Об'єднаних Націй проти транснаціональної організованої злочинності (Протокол ООН про вогнепальну зброю), та про встановлення дозволів на експорт і заходів щодо імпорту та транзиту вогнепальної зброї, її складових частин і компонентів, а також боєприпасів до неї (ст.2) м.Страсбург, 14 березня 2012 року ( див. текст (984_005-12) )
"Транзит": переміщення, за яких товари (товари військового призначення) просто перетинають територію держави-члена.
ПОСІБНИК КОРИСТУВАЧА ДО СПІЛЬНОЇ ПОЗИЦІЇ РАДИ 2008/944/СЗБП ПРО ВИЗНАЧЕННЯ СПІЛЬНИХ ПРАВИЛ КОНТРОЛЮ ЗА ЕКСПОРТОМ ТОВАРІВ І ТЕХНОЛОГІЙ ВІЙСЬКОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (гл.1, секція 5) м.Брюссель, 20 липня 2015 року ( див. текст (984_011-15) )
"Транзит" означає перетин громадянином третьої держави або особою без громадянства території Запитуваної держави при переїзді із Запитуючої держави до держави призначення.
УГОДА МІЖ УКРАЇНОЮ ТА ШВЕЙЦАРСЬКОЮ КОНФЕДЕРАЦІЄЮ ПРО РЕАДМІСІЮ ОСІБ (ст.1) м.Київ, 7 червня 2017 року ( див. текст (756_001-17) )