БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Транспортний пакувальний комплект

Транспортний пакувальний комплект
- комплекс засобів, що використовуються для транспортування радіоактивних речовин із забезпеченням ядерної та радіаційної безпеки і захисту від їх шкідливого впливу на навколишнє середовище, обслуговуючий персонал і населення.
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Вимог до контейнерів для зберігання високоактивних радіоактивних відходів від переробки відпрацьованого ядерного палива реакторів ВВЕР-440 (Вимоги, п.1.3) 04.07.2012 № 485 (z1290-12)

Транспортний пакувальний комплект

- комплекс засобів, необхідних для забезпечення ядерної і радіаційної безпеки транспортування ядерного палива, що забезпечує його збереження та запобігання потраплянню радіоактивних речовин у навколишнє середовище. До складу транспортного пакувального комплекту можуть входити пенал, чохол, контейнер, пристрій для охолодження, теплова ізоляція, захист від механічних пошкоджень.
ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЯДЕРНОГО РЕГУЛЮВАННЯ УКРАЇНИ НАКАЗПро затвердження Вимог безпеки під час поводження з ядерним паливом (Вимоги безпеки, розд.1, п.8) 21.06.2019 N 269 (z0833-19)