БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Трафік голосової телефонії

 
 
Трафік голосової телефонії - потік інформації (корисного абонентського навантаження - мова, аудіо; допоміжної, керуючої інформації, необхідної для службової сигналізації, маршрутизації, контролю працездатності тощо), що передається телекомунікаційною мережею, лініями або каналами зв'язку незалежно від технології, яка використовується. Відповідно до видів телекомунікаційних послуг, що надаються операторами телекомунікацій, визначається тип трафіку голосової телефонії. Трафік голосової телефонії може бути вхідним та вихідним.
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ Р І Ш Е Н Н Я Про розгляд проекту Положення про порядок пропуску та маршрутизації трафіку голосової телефонії в телекомунікаційній мережі загального користування України (Положення, п.1.9) 20.07.2006 N 336 (v0336634-06)
 
Трафік голосової телефонії - сукупність інформаційних сигналів, за допомогою яких здійснюється обмін інформацією голосом у реальному часі між вузлами телекомунікаційних мереж одного або декількох операторів за визначений інтервал часу.
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ РІШЕННЯ Про затвердження Порядку маршрутизації трафіка в телекомунікаційній мережі загального користування України (Порядок, п.2.1) 05.07.2012 № 324 (див. текст) (z1252-12)