БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Тренінг коней

 
 
Тренінг коней - планомірний процес підготовки коня до досягнення найвищих показників при випробуваннях. Тренінг поділяється на заводський - у господарстві та іподромний - на іподромі.
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Положення про атестацію осіб, які займаються тренінгом, випробуваннями та суддівством випробувань племінних коней верхових, рисистих і ваговозних порід на іподромах України, і присвоєння їм кваліфікаційних звань та Положення про атестацію жеребців-плідників для племінного використання (ПОЛОЖЕННЯ про атестацію осіб, які займаються тренінгом, випробуваннями та суддівством випробувань племінних коней верхових, рисистих і ваговозних порід на іподромах України, і присвоєння їм кваліфікаційних звань, п.1.3) N 237 (z0822-02) від 20.08.2002
 
Тренінг коней - планомірний процес підготовки коня до досягнення ним найвищих показників при випробуваннях.
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Положення про атестацію осіб, які займаються тренінгом, випробуваннями та суддівством випробувань племінних коней верхових, рисистих і ваговозних порід, і присвоєння їм кваліфікаційних звань та внесення змін до наказу Мінагрополітики від 17 листопада 2003 року № 406 (Положення, п.1.3) 01.07.2013 № 401 (див. текст) (z1234-13)