БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Упаковка високоактивних радіоактивних відходів

 
 
Упаковка високоактивних радіоактивних відходів - комплект, підготовлений з урахуванням вимог безпеки під час перевезення, зберігання та захоронення, який включає контейнер, розміщені в ньому високоактивні радіоактивні відходи певної фізико-хімічної ф рми, отриманої після переробки відпрацьованого ядерного палива, і у разі необхідності сорбуючий матеріал.
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ЯДЕРНОГО РЕГУЛЮВАННЯ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Вимог до упаковок для довгострокового зберігання та захоронення високоактивних радіоактивних відходів від переробки відпрацьованого ядерного палива (Вимоги, п.1.3) 16.02.2009 N 34 (z0229-09)
 
Упаковка ВАВ - комплект, підготовлений з урахуванням вимог безпеки під час перевезення та зберігання ВАВ, який включає контейнер, одну або декілька первинних упаковок осклованих ВАВ і у разі необхідності сорбуючий матеріал.
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Вимог до контейнерів для зберігання високоактивних радіоактивних відходів від переробки відпрацьованого ядерного палива реакторів ВВЕР-440 (Вимоги, п.1.3) 04.07.2012 № 485 (див. текст) (z1290-12)