БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Уповноважений підписант

"Уповноважений підписант" означає особу, уповноважену підписувати індивідуально або спільно з іншими особами (залежно від ситуації) Акцепти вибірки від імені Позичальника та зазначену в останньому Списку Уповноважених підписантів та Рахунків, який отримано Банком до отримання відповідного Акцепту вибірки.
ПРОЄКТ "ТРАНСПОРТНИЙ ЗВ'ЯЗОК В УКРАЇНІ - ФАЗА I"Фінансова угода між Україною та Європейським інвестиційним банком (розд. ТЛУМАЧЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ)м.Брюссель, 17 грудня 2018 року ( див. текст (971_005-18) )
"Уповноважений підписант" означає особу, уповноважену підписувати індивідуально або спільно з іншими особами (залежно від ситуації) Акцепти вибірки від імені Позичальника та зазначену в останньому Списку уповноважених підписантів та рахунків, який отримано Банком до отримання відповідного Акцепту вибірки.
ЄВРОПЕЙСЬКІ ДОРОГИ УКРАЇНИ III (Проєкт "Розвиток транс'європейської транспортної мережі") Фінансова угода між Україною та Європейським інвестиційним банком (розд. ТЛУМАЧЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ) м.Лондон, 22 листопада 2019 року ( див. текст (971_005-19) )