БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Фільтрат сироватковий / фільтрат сироватковий в порошку

Фільтрат сироватковий / фільтрат сироватковий в порошку

Продукт, що отриманий шляхом фільтрації (ультра-, нано- або мікро-) сироватки (що проходить через мембрану), з якої лактоза може бути частково вилучена. Може використовуватися зворотний осмос і/або концентрація і висушування. При приготуванні спеціального корму, вони можуть містити:
- до 0,5 % фосфату, напр., поліфосфатів (напр., гексаметафосфат натрію), дифосфат (напр., тетранатрійпірофосфат), який використовується для зниження в'язкості і стабільність білка під час обробки.
- до 0,3 % кислот, наприклад, органічних кислот: лимонної кислоти, мурашиної кислоти, пропіонової кислоти; неорганічних кислот: сірчаної кислоти, соляної кислоти, фосфорної кислоти, що використовуються для коригування pH на багатьох етапах виробничого процесу.
- до 0,5 % лугів, нап., натрій, калій, кальцій, магній гідроксид, що використовуються для коригування pH на багатьох етапах виробничого процесу.
- до 2 % сипучих речовин, нап., кремнію діоксиду, пентана-натрію-трифосфату, три-кальцію-фосфату, що використовуються для підвищення сипучості порошку.
- до 0,4 % емульгатора лецитину.
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ НАКАЗ Про затвердження Каталогу кормових матеріалів(Каталог, розд.3, гл.8) 28.07.2017 № 624 (v0624876-17)