БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Фінансова інвестиція

Під фінансовою інвестицією слід розуміти господарську операцію, яка передбачає придбання корпоративних прав, цінних паперів, деривативів та інших фінансових інструментів.
Фінансові інвестиції поділяються на прямі та портфельні.
МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ЦЕНТР ПРОДУКТИВНОСТІ МІЖГАЛУЗЕВІ НОРМАТИВИ чисельності працівників бухгалтерського обліку (Нормативна частина, розд.1, п.1.6) 26.09.2003 N 269 (v0269203-03)

Фінансова інвестиція

- валютна операція, яка передбачає придбання корпоративних прав, цінних паперів, деривативів та інших фінансових інструментів.
Фінансові інвестиції, у свою чергу, поділяються на прямі інвестиції та портфельні інвестиції.
Прямі інвестиції - валютна операція, яка передбачає внесення коштів до статутного фонду юридичної особи в обмін на корпоративні права, емітовані такою юридичною особою.
Портфельні інвестиції - валютна операція, що передбачає придбання цінних паперів, їх похідних та фінансових активів за кошти на фондовому ринку.
ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ П О С Т А Н О В А Про затвердження Інструкції про порядок видачі індивідуальних ліцензій на здійснення інвестицій за кордон (Інструкція, розд.1) N 122 (z0259-99) від 16.03.99 м.Київ