БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Фінансові послуги

Фінансовими вважаються такі послуги:
3) торгівля валютними цінностями;
4) залучення фінансових активів із зобов'язанням щодо наступного їх повернення;
5) фінансовий лізинг;
6) надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту;
7) надання гарантій;
8) переказ коштів;
9) у сфері страхування;
9-1) діяльність у системі накопичувального пенсійного забезпечення;
10) професійна діяльність на ринку цінних паперів;
11) факторинг;
14) банківські та інші фінансові послуги, що надаються відповідно до Закону України "Про банки і банківську діяльність".
ЗАКОН УКРАЇНИ Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг (ст.4) м.Київ, 12 липня 2001 року N 2664-ІІІ (2664-14)

Фінансові послуги

- це послуги фінансових посередників (наприклад, у зв'язку з наданням кредитних ліній), комісійні за операціями з акредитивами, банківськими акцептами, гарантіями, фінансовим лізингом. Як оплата фінансових послуг кваліфікуються комісійні за проведення операцій із цінними паперами, управління активами, обслуговування кореспондентських рахунків тощо.
ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА Про затвердження Доповнення N 16 до Правил організації фінансової та статистичної звітності банків України (ч.3, Інструкція до форми N 1-ПБ, Розд. Послуги) N 433 (z0694-99) від 01.09.99 р.
Фінансові послуги включають фінансове посередництво (діяльність, пов'язана з отриманням та перерозподілом фінансових коштів), страхування, допоміжну діяльність у сфері фінансів та страхування.
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Методичних рекомендацій щодо квартальних розрахунків валового внутрішнього продукту виробничим методом (Методичні рекомендації, розд.2) 14.01.2005 N 13 (v0013202-05)