БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Фінансування тероризму

Фінансування тероризму

- надання чи збір будь-яких активів прямо чи опосередковано з метою їх використання або усвідомленням можливості того, що їх буде використано повністю або частково:
для будь-яких цілей окремим терористом чи терористичною групою (організацією);
для організації, підготовки або вчинення терористичного акту, втягнення у вчинення терористичного акту, публічних закликів до вчинення терористичного акту, створення терористичної групи (організації), сприяння вчиненню терористичного акту, проходження навчання тероризму, виїзду з України та в’їзду в Україну з терористичною метою, провадження будь-якої іншої терористичної діяльності, а також спроби вчинення таких дій.
ЗАКОН УКРАЇНИ Про боротьбу з тероризмом ( ст.1) м.Київ, 20 березня 2003 року N 638-ІV (638-15)

Фінансування тероризму

- надання чи збір будь-яких активів з усвідомленням того, що їх буде використано повністю або частково:
для будь-яких цілей окремим терористом, терористичною групою або терористичною організацією;
для організації, підготовки і вчинення окремим терористом, терористичною групою або терористичною організацією визначеного Кримінальним кодексом України терористичного акту, втягнення у вчинення терористичного акту, публічних закликів до вчинення терористичного акту, створення терористичної групи чи терористичної організації, сприяння вчиненню терористичного акту, провадження будь-якої іншої терористичної діяльності, а також спроби вчинення таких дій.
ЗАКОН УКРАЇНИ Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення ( ст.1) м. Київ, 14 жовтня 2014 року № 1702-VІІ (1702-18)

Фінансування тероризму

- надання чи збір будь-яких активів прямо чи опосередковано з метою їх використання або з усвідомленням можливості того, що їх буде використано повністю або частково:
для будь-яких цілей окремим терористом чи терористичною групою (організацією);
для організації, підготовки або вчинення терористичного акту, втягнення у вчинення терористичного акту, публічних закликів до вчинення терористичного акту, створення терористичної групи (організації), сприяння вчиненню терористичного акту, проходження навчання тероризму, виїзду з України та в'їзду в Україну з терористичною метою, провадження будь-якої іншої терористичної діяльності, а також спроби вчинення таких дій.
ЗАКОН УКРАЇНИ Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення ( ст.1) м. Київ, 6 грудня 2019 року № 361-IX (361-20)

Фінансування тероризму

- надання чи збір активів будь-якого роду з усвідомленням того, що їх буде використано повністю або частково для організації, підготовки і вчинення окремим терористом або терористичною організацією визначеного Кримінальним кодексом України терористичного акту, втягнення у вчинення терористичного акту, публічних закликів до вчинення терористичного акту, створення терористичної групи чи терористичної організації, сприяння вчиненню терористичного акту, будь-якої іншої терористичної діяльності, а також спроба здійснення таких дій.
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Інструкції про порядок превентивного затримання у районі проведення антитерористичної операції осіб, причетних до терористичної діяльності, та особливого режиму досудового розслідування в умовах воєнного, надзвичайного стану або у районі проведення антитерористичної операції (Інструкція, п.1.2) 26.08.2014 № 872/88/537 (z1038-14)
"Фінансування тероризму" означає діяння, визначені у статті 2 згаданої вище Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму.
Конвенція Ради Європи про відмивання, пошук, арешт та конфіскацію доходів, одержаних злочинним шляхом, та про фінансування тероризму ( ст.1) м. Варшава, 16 травня 2005 року (див. текст) (994_948)

"Фінансування тероризму"

- охоплює фінансування терористичних актів, терористів і терористичних організацій.
УГОДА про поштові платіжні послуги ( ст.2) м. Женева 12 серпня 2008 року (див. текст) (055_067)
"Фінансування тероризму" означає надання або збір коштів у будь-який спосіб, прямо або опосередковано, з метою їхнього використання або з усвідомленням, що вони мають бути використані повністю або частково для здійснення будь-якого зі злочинів у розумінні Статей 1-4 Рамкового рішення Ради ЄС 2002/475/JHA від 13 червня 2002 року про боротьбу з тероризмом.
ПРОЕКТ "МИКОЛАЇВВОДОКАНАЛ" (Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв) Фінансова угода між Україною та Європейським інвестиційним банком (п.15) м.Київ, 2 лютого 2010 року ( див. текст (971_004-18) )
"Фінансування тероризму" означає забезпечення чи збір коштів будь-якими способами, прямо чи опосередковано, з метою їх використання, або знаючи, що вони повинні бути використані повністю або частково для здійснення будь-якого з порушень, зазначених у Статтях 1-4 Рамкового рішення Ради ЄС 2002/475/JHA від 13 червня 2002 року щодо боротьби з тероризмом.
ФІНАНСОВА УГОДА між УКРАЇНОЮ та ЄВРОПЕЙСЬКИМ ІНВЕСТИЦІЙНИМ БАНКОМ (Проект "Надзвичайна кредитна програма для відновлення України") (розд. ТЛУМАЧЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ) м.Київ, 22 грудня 2014 року (див. текст) (971_014)
"Фінансування тероризму" означає забезпечення чи збір коштів будь-якими способами, прямо чи опосередковано, з метою їх використання, або знаючи, що вони повинні бути використані повністю або частково для здійснення будь-якого з порушень, зазначених в Статтях 1 - 4 Рамкового рішення Ради ЄС 2002/475/JHA від 13 червня 2002 року щодо боротьби з тероризмом.
ФІНАНСОВА УГОДА між УКРАЇНОЮ та ЄВРОПЕЙСЬКИМ ІНВЕСТИЦІЙНИМ БАНКОМ ГАЗОПРОВІД УРЕНГОЙ-ПОМАРИ-УЖГОРОД (Проект "Реконструкція, капітальний ремонт та технічне переоснащення магістрального газопроводу "Уренгой-Помари-Ужгород") (розд. ТЛУМАЧЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ) м.Київ, 1 грудня 2014 року (див. текст) (971_015)
"Фінансування тероризму" означає надання або збір коштів будь-якими шляхами прямо або опосередковано з наміром, що вони мають бути використані або наскільки відомо, що вони мають бути використані повністю або частково з метою здійснення будь-яких злочинів в рамках значення Статей 1-4 Рамкового рішення Ради ЄС 2002/475/JHA від 13 червня 2002 р. про боротьбу з тероризмом.
ФІНАНСОВА УГОДА між Україною та Європейським інвестиційним банком (Проект щодо Основного кредиту для малих та середніх підприємств та компаній з середнім рівнем капіталізації) (розд. ТЛУМАЧЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ) м.Київ, 24 грудня 2014 року (див. текст) (971_016)
"Фінансування тероризму" означає надання чи збір коштів будь-якими способами, прямо чи опосередковано, з метою їх використання, або знаючи, що вони повинні бути використані повністю або частково для здійснення будь-якого з порушень, зазначених у Статтях 1 - 4 Рамкового рішення Ради ЄС 2002/475/JHA від 13 червня 2002 року щодо боротьби з тероризмом.
ПРОЕКТ "МІСЬКИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ТРАНСПОРТ УКРАЇНИ". Фінансова угода між УКРАЇНОЮ та ЄВРОПЕЙСЬКИМ ІНВЕСТИЦІЙНИМ БАНКОМ (розд. ТЛУМАЧЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ) м.Київ, 11 листопада 2016 року ( див. текст (971_022-16) )
Фінансування тероризму: охоплює фінансування терористичних актів, терористів і терористичних організацій.
УГОДА про поштові платіжні послуги ( ст.2) м. Доха, 11 жовтня 2012 року ( див. текст (055_004-12) )
"Фінансування тероризму" означає забезпечення чи збір коштів будь-якими способами, прямо чи опосередковано, з метою їх використання, або знаючи, що вони повинні бути використані повністю або частково для здійснення будь-якого з порушень, зазначених у Статтях 1 - 4 Рамкового рішення Ради ЄС 2002/475/JHA від 13 червня 2002 року щодо боротьби з тероризмом.
ПРОЕКТ "ВИЩА ОСВІТА УКРАЇНИ" ФІНАНСОВА УГОДА між УКРАЇНОЮ та ЄВРОПЕЙСЬКИМ ІНВЕСТИЦІЙНИМ БАНКОМ (розд. Визначення) м.Брюссель, 19 грудня 2016 року ( див. текст (971_001-16) )
"Фінансування тероризму" означає забезпечення чи збір коштів будь-якими способами, прямо чи опосередковано, з метою їх використання, або знаючи, що вони повинні бути використані повністю або частково для здійснення будь-якого з порушень, зазначених у Статтях 1-4 Рамкового рішення Ради ЄС 2002/475/JHA від 13 червня 2002 року щодо боротьби з тероризмом.
ПРОЕКТ "ВИЩА ОСВІТА УКРАЇНИ" ФІНАНСОВА УГОДА між УКРАЇНОЮ та ПІВНІЧНОЮ ЕКОЛОГІЧНОЮ ФІНАНСОВОЮ КОРПОРАЦІЄЮ (розд. ТЛУМАЧЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ) м.Київ, 19 грудня 2017 року ( Див. текст (946_001-17) )
"Фінансування тероризму" означає надання чи збір коштів будь-якими способами, прямо чи опосередковано, з наміром їх використання, або зі знанням, що вони будуть використані повністю чи частково для здійснення будь-якого з порушень, зазначених у статтях 1 - 4 Рамкового рішення Ради ЄС 2002/475/JHA від 13 червня 2002 року про боротьбу з тероризмом.
ПРОЕКТ "РОЗШИРЕННЯ ХАРКІВСЬКОГО МЕТРОПОЛІТЕНУ" (ПРОЕКТ "ПОДОВЖЕННЯ ТРЕТЬОЇ ЛІНІЇ МЕТРОПОЛІТЕНУ У МІСТІ ХАРКІВ") ФІНАНСОВА УГОДА між УКРАЇНОЮ та ЄВРОПЕЙСЬКИМ ІНВЕСТИЦІЙНИМ БАНКОМ (розд. Тлумачення і визначення) м.Київ, 11 грудня 2017 року ( див. текст (971_003-17) )
"Фінансування тероризму" означає забезпечення чи збір коштів будь-якими способами, прямо чи опосередковано, з метою їх використання, або знаючи, що вони повинні бути використані повністю або частково для здійснення будь-якого з порушень, зазначених у Статтях 1-4 Рамкового рішення Ради ЄС 2002/475/JHA від 13 червня 2002 року щодо боротьби з тероризмом.
Проект "Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України" Фінансова угода між УКРАЇНОЮ та ЄВРОПЕЙСЬКИМ ІНВЕСТИЦІЙНИМ БАНКОМ (розд.ТЛУМАЧЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ) м.Брюссель, 9 липня 2018 року ( див. текст (971_002-18) )
"Фінансування тероризму" означає надання або збір коштів у будь-який спосіб, прямо або опосередковано, з наміром їх використання або з усвідомленням того, що вони, повністю або частково, будуть використані для здійснення правопорушень за визначенням у Статтях з 1 до 4 Рамкового рішення Ради ЄС 2002/475/ПВД від 13 червня 2002 року про боротьбу з тероризмом.
ГРАНТОВА УГОДА ПРОЕКТ "МИКОЛАЇВВОДОКАНАЛ" (РОЗВИТОК СИСТЕМИ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ В МІСТІ МИКОЛАЇВ) за ПРОГРАМОЮ "E5P" між УКРАЇНОЮ та ЄВРОПЕЙСЬКИМ ІНВЕСТИЦІЙНИМ БАНКОМ ( ст.1) м.Київ, 19 жовтня 2018 року ( див. текст (971_001-18) )
"Фінансування тероризму" означає забезпечення чи збирання коштів будь-якими способами, прямо чи опосередковано, з метою їх використання або знаючи, що вони повинні бути використані повністю або частково для здійснення будь-якого з порушень, зазначених у Статтях 1-4 Рамкового рішення Ради ЄС 2002/475/JHA від 13 червня 2002 року щодо боротьби з тероризмом.
ПРОЄКТ "ВИЩА ОСВІТА УКРАЇНИ" УГОДА ПРО ГРАНТ ФОНДУ E5Pміж УКРАЇНОЮ та ЄВРОПЕЙСЬКИМ ІНВЕСТИЦІЙНИМ БАНКОМ ( ст.1, п.1(11)) м.Брюссель, 17 грудня 2018 року ( див. текст (971_003-18) )
"Фінансування тероризму" означає надання чи збір коштів будь-якими способами, прямо чи опосередковано, з метою їх використання, або знаючи, що вони повинні бути використані повністю або частково для здійснення будь-якого з порушень, зазначених у Статтях 1-4 Рамкового рішення Ради ЄС 2002/475/JHA від 13 червня 2002 року щодо боротьби з тероризмом.
ПРОЄКТ "ТРАНСПОРТНИЙ ЗВ'ЯЗОК В УКРАЇНІ - ФАЗА I"Фінансова угода між Україною та Європейським інвестиційним банком (розд. ТЛУМАЧЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ)м.Брюссель, 17 грудня 2018 року ( див. текст (971_005-18) )
"Фінансування тероризму" означає надання чи збір коштів будь-якими способами, прямо чи опосередковано, з метою їх використання, або знаючи, що вони повинні бути використані повністю або частково для здійснення будь-якого з порушень, зазначених у Директиві (ЄС) 2017/541 Європейського Парламенту та Ради від 15 березня 2017 року щодо боротьби з тероризмом, якою було замінено Рамкове рішення Ради 2002/475/JHA та внесено зміни до Рішення Ради 2005/671/JHA (яке може періодично змінюватися, замінюватися або повторно набувати чинності).
ЄВРОПЕЙСЬКІ ДОРОГИ УКРАЇНИ III (Проєкт "Розвиток транс'європейської транспортної мережі") Фінансова угода між Україною та Європейським інвестиційним банком (розд. ТЛУМАЧЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ) м.Лондон, 22 листопада 2019 року ( див. текст (971_005-19) )