БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Фіскальна інформація

Фіскальна інформація

- інформація про обсяг розрахункових операцій, проведених через реєстратор у фіскальному режимі роботи, що заноситься до фіскальної пам'яті цього реєстратора за підсумками дня або будь-якого іншого періоду.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА Про затвердження вимог щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій для різних сфер застосування (Вимоги, п.2) від 18 лютого 2002 р. N 199 (199-2002-п) м.Київ

Фіскальна інформація

- інформація про обсяги операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, проведених через реєстратор у фіскальному режимі роботи, що заноситься до фіскальної пам'яті за підсумками зміни.
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Вимог щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій з купівлі-продажу іноземної валюти (Вимоги, п.3) 16.09.2003 N 434 (v0434225-03)

Фіскальна інформація

- інформація про обсяги проведених розрахункових операцій, кількість реалізованих (повернутих) товарів, податкові ставки тощо, яка реєструється, накопичується та зберігається реєстратором розрахункових операцій.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА Про затвердження Положення про Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій (Положення, п.4) від 29 серпня 2002 р. N 1315 (1315-2002-п) м.Київ

Фіскальна інформація

- інформація про обсяги операцій з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі, здійснених через реєстратор у фіскальному режимі роботи, що заноситься до фіскальної пам'яті за підсумками зміни.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА Про вимоги щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій та дотримання вимог щодо забезпечення виконання фіскальних функцій програмними реєстраторами розрахункових операцій для окремих сфер застосування (Вимоги, п.2) від 2 березня 2016 р. № 149 (149-2016-п) м.Київ