БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Хвостосховище

 
 
Хвостосховище - гідротехнічна споруда для складування і зберігання відходів переробки уранових руд (хвостів).
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження методичних вказівок "Радіаційно-гігієнічне регламентування проведення робіт на об'єктах ліквідованого Придніпровського хімічного заводу (ПХЗ)" (Методичні вказівки, п.1.9) 11.01.2007 N 3 (v0003282-07)
 
Хвостосховище - природна або штучна створена ємність для складування хвостів, які переміщуються з місць їх утворення переважно гідравлічним способом, і для освітлення води.
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Правил охорони праці під час експлуатації хвостових і шламових господарств гірничорудних і нерудних підприємств (Правила, п.2.1) 19.01.2015 № 20 (див. текст) (z0127-15)
 
Хвостосховище - спеціально спроектована гідротехнічна стаціонарна споруда або спеціально відведена замкнута (напівзамкнута) природна ємність, утворена специфікою рельєфу (схили, ущелини, балки тощо), або порожнина техногенного походження (вироблені кар'єри тощо), призначені для приймання, складування, тимчасового зберігання та поводження з відходами переробки уранових руд, облаштовані інженерними та/або природними бар'єрами, які забезпечують ізоляцію цих відходів від контакту з наземними та підземними компонентами навколишнього природного середовища протягом експлуатації та тимчасового зупинення (консервації) переробного уранового об'єкта.
ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЯДЕРНОГО РЕГУЛЮВАННЯ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Вимог та умов безпеки (ліцензійних умов) провадження діяльності з переробки уранових руд (Вимоги та умови, розд.1, п.4) 27.05.2015 № 101 (див. текст) (z0700-15)