БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Холодовий ланцюг

 
 
Холодовий ланцюг - безперервно функціонувальна система, що забезпечує оптимальний температурний режим зберігання і транспортування на всіх етапах переміщення МІБП від підприємства-виробника до споживача.
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ ПОРЯДОК забезпечення належних умов зберігання, транспортування, приймання та обліку медичних імунобіологічних препаратів в Україні (розд.2) 03.02.2006 N 48 (z0670-06)
 
Холодовий ланцюг - безперебійно функціонуюча система, що забезпечує оптимальний температурний режим зберігання та транспортування на всіх етапах переміщення ВІЗ від підприємства-виробника до споживача.
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ Н А К А З Про затвердження Правил транспортування та зберігання ветеринарних препаратів, субстанцій, готових кормів, кормових добавок та засобів ветеринарної медицини у ветеринарних аптеках, їх структурних підрозділах, на базах, складах тощо (Правила, п.13.1) N 44 (z0719-02) від 13.08.2002 м. Київ
 
"Холодовий ланцюг" - безперервно функціонуюча система, що забезпечує оптимальний температурний режим зберігання і транспортування на всіх етапах переміщення вакцин, анатоксинів та алергену туберкульозного від підприємства-виробника до споживача.
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ ПОРЯДОК забезпечення належних умов зберігання, транспортування, приймання та обліку вакцин, анатоксинів та алергену туберкульозного в Україні (розд.1, п.2) 16.09.2011 N 595 (z1166-11)