БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Якісна потреба у фахівцях у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції

 
 
Якісна потреба у фахівцях у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції (далі - якісна потреба) - кількість фахівців (керівників та спеціалістів), яку необхідно направити на навчання з метою забезпечення заміни природної плинності кадрів, часткової заміни спеціалістів, зокрема на:
підготовку, перепідготовку - фахівців, які не мають відповідної освіти (див. розділ 3. Вимоги до фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції при прийомі на державну службу);
підвищення кваліфікації - фахівців з відповідним освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (магістра) за спеціальностями, спрямованими на професійну діяльність, пов'язану з питаннями європейської та євроатлантичної інтеграції.
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження методичних рекомендацій щодо визначення органами державної влади та органами місцевого самоврядування потреб у фахівцях у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції (Методичні рекомендації, розд.2) 23.02.2005 N 57/120/20/5 (v0057351-05)