БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Якість освітньої діяльності

Якість освітньої діяльності

- рівень організації освітнього процесу у закладі вищої освіти, що відповідає стандартам вищої освіти, забезпечує здобуття особами якісної вищої освіти та сприяє створенню нових знань.
ЗАКОН УКРАЇНИ Про вищу освіту ( ст.1) м. Київ, 1 липня 2014 року № 1556-VІІ (1556-18)

Якість освітньої діяльності

- рівень організації, забезпечення та реалізації освітнього процесу, що забезпечує здобуття особами якісної повної загальної середньої освіти на кожному рівні та відповідає вимогам, встановленим законодавством.
ЗАКОН УКРАЇНИ Про повну загальну середню освіту ( ст.1) м. Київ, 16 січня 2020 року № 463-IX (463-20)

Якість освітньої діяльності

- рівень організації, ресурсного (кадрового, навчально-методичного, матеріально-технічного, інформаційного тощо) забезпечення та реалізації освітнього процесу, який забезпечує набуття учасниками професійного навчання нових та/або вдосконалення раніше набутих компетентностей та відповідає вимогам, встановленим законодавством та/або замовниками відповідних освітніх послуг.
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ НАКАЗ Про затвердження Положення про проведення моніторингу якості підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад (Положення, розд.1, п.9) 27.07.2020 № 132-20 (z0850-20)