БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Добовий наряд

Добовий наряд
призначається для підтримання внутрішнього порядку, охорони особового складу, озброєння, боєприпасів, бойової та іншої техніки, приміщень і майна військової частини (підрозділу), контролю за станом справ у підрозділах і своєчасного вжиття заходів для запобігання правопорушенням, а також для виконання інших обов'язків внутрішньої служби.
ЗАКОН УКРАЇНИ Про Статут внутрішньої служби Збройних Сил України (ч.5) (Статут внутрішньої служби Збройних Сил України, п.267) м. Київ, 24 березня 1999 року N 548-XIV (548-14)

Добовий наряд

- наряд, призначений для охорони адміністративних об’єктів УДО України, озброєння, боєприпасів, бойової та іншої техніки, приміщень і майна УДО України, а також для виконання інших завдань, пов’язаних із здійсненням черговим підрозділом державної охорони органів державної влади України та посадових осіб.
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Порядку несення військової служби військовослужбовцями Управління державної охорони України в добовому наряді та на бойовому чергуванні під час посиленого варіанту несення служби (Порядок, п.3) 26.12.2018 № 500 (z0031-19)