БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Допоміжні послуги

Допоміжні послуги
- послуги, визначені цим Законом та правилами ринку, які системний оператор закуповує у постачальників допоміжних послуг для забезпечення сталої і надійної роботи об'єднаної енергетичної системи України та якості електричної енергії відповідно до встановлених стандартів.
ЗАКОН УКРАЇНИ Про засади функціонування ринку електричної енергії України (ст.1) м. Київ, 24 жовтня 2013 року № 663-VІІ (663-18)

Допоміжні послуги

- послуги, визначені цим Законом та правилами ринку, які оператор системи передачі закуповує у постачальників допоміжних послуг для забезпечення сталої і надійної роботи об’єднаної енергетичної системи України та якості електричної енергії відповідно до встановлених стандартів.
ЗАКОН УКРАЇНИ Про ринок електричної енергії (ст.1) м. Київ, 13 квітня 2017 року № 2019-VIII (2019-19)
"Допоміжні послуги" означає всі послуги, що необхідні для доступу до та експлуатації транспортних та/або розподільчих мереж та/або терміналів зрідженого природного газу та/або сховищ, в тому числі засоби для вирівнювання навантаження та перемішування, але за винятком потужностей, які зарезервовані виключно для операторів газотранспортних систем і необхідні їм для виконання своїх функцій.
Директива 2003/55/ЄС Європейського Парламенту та Ради Європейського Союзу стосовно спільних правил для внутрішнього ринку природного газу, яка скасовує Директиву 98/30/ЄС (ст.2) м.Брюссель, 26 червня 2003 року (див. текст) (994_380)