КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 6 травня 2020 р. № 510-р
Київ

Про виділення з резервного фонду державного бюджету коштів для здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з пожежами на території Житомирської області

1. У зв’язку із надзвичайною ситуацією, пов’язаною з пожежами на території Житомирської області, виділити з резервного фонду державного бюджету (294-20) Міністерству внутрішніх справ (для Державної служби з надзвичайних ситуацій) 7665 тис. гривень та Міністерству енергетики та захисту довкілля (для Державного агентства лісових ресурсів) 37670 тис. гривень для здійснення заходів з ліквідації її наслідків.
Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки на безповоротній основі за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету (294-20) .
2. Міністерству внутрішніх справ та Міністерству енергетики та захисту довкілля:
затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів, визначених у пункті 1 цього розпорядження;
подати до 30 вересня 2020 р. Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.
Прем'єр-міністр України
Д.ШМИГАЛЬ
Інд. 75