МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
01.09.2020 № 597
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
16 вересня 2020 р.
за № 897/35180

Про затвердження Переліку посад працівників надавачів соціальних послуг державного/комунального сектору, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування їх отримувачів (вдома)

Відповідно до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2020 року № 375 (375-2020-п) "Деякі питання оплати праці (грошового забезпечення) окремих категорій працівників, військовослужбовців Національної гвардії та Державної прикордонної служби, посадових осіб Державної митної служби, осіб рядового та начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, поліцейських, які забезпечують життєдіяльність населення, на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та протягом 30 днів з дня його відміни", пункту 8 Положення про Міністерство соціальної політики України (423-2015-п) , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 423 (зі змінами), НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Перелік посад працівників надавачів соціальних послуг державного/комунального сектору, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування їх отримувачів (вдома), яким установлюється доплата в граничному розмірі до 100 відсотків заробітної плати (грошового забезпечення), що додається.
2. Установити, що персональний перелік працівників, яким здійснюється доплата, затверджується керівником надавача соціальних послуг.
3. Директорату розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей (Колбаса Р.С.) забезпечити подання цього наказу в установленому законодавством порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Лебедцова Б.Б.
Міністр
М. Лазебна
ПОГОДЖЕНО:
Перший заступник
Міністра цифрової трансформації України
О. Вискуб
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
соціальної політики України
01 вересня 2020 року № 597
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
16 вересня 2020 р.
за № 897/35180

ПЕРЕЛІК

посад працівників надавачів соціальних послуг державного/комунального сектору, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування їх отримувачів (вдома)

1. Педагог соціальний / фахівець із соціальної роботи
2. Фахівець із соціальної допомоги вдома
3. Соціальний працівник
4. Соціальний робітник
5. Фахівець з фізичної реабілітації
6. Практичний психолог / психолог