Жителі прикордонної зони

 
 
Жителі прикордонної зони - громадяни Договірних Сторін, особи без громадянства та громадяни третіх держав, які постійно проживають в прикордонній зоні протягом мінімального строку в три (3) роки, а також чоловік (дружина), неповнолітні або залежні повнолітні діти віком до двадцяти одного (21) року (у тому числі усиновлені та діти, що знаходяться під опікою), а також неповнолітні або залежні повнолітні діти віком до двадцяти одного (21) року (у тому числі усиновлені та діти, що знаходяться під опікою) чоловіка (дружини) зазначених вище осіб, навіть якщо вони постійно проживали в прикордонній зоні менше, ніж три (3) роки.
Угода між Україною та Словацькою Республікою про місцевий прикордонний рух (ст.2) м.Братислава, 30 травня 2008 року (див. текст) (703_076)
 
Жителі прикордонної зони - особи, які постійно проживають у прикордонній зоні не менше трьох років, що підтверджується відповідним документом.
Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про правила місцевого прикордонного руху (ст.2) м.Київ, 28 березня 2008 року (див. текст) (616_138)
 
Жителі прикордонної зони - особи, які щонайменше впродовж 3 років на законних підставах проживають в прикордонній зоні держав Договірних Сторін; положення цієї Угоди поширюються також на подружжя, їхніх неповнолітніх або повнолітніх дітей, які перебувають на їхньому утриманні (у тому числі усиновлених), навіть якщо вони на законних підставах проживають у прикордонній зоні менше ніж 3 роки.
УГОДА між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії про місцевий прикордонний рух (ст.1) м. Київ, 2 жовтня 2014 року (див. текст) (642_062)