Житло

Житло
- це будь-яке приміщення, яке знаходиться в постійному чи тимчасовому володінні особи, незалежно від його призначення і правового статусу, та пристосоване для постійного або тимчасового проживання в ньому фізичних осіб, а також усі складові частини такого приміщення.
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Інструкції про порядок виконання органами внутрішніх справ України ухвал слідчого судді, суду про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту та про зміну раніше обраного запобіжного заходу на запобіжний захід у вигляді домашнього арешту (Інструкція, п.1.3) 31.08.2013 № 845 (z1845-13)

Житло

- квартира в житловому будинку, прийнятому в установленому порядку в експлуатацію, призначена та придатна для постійного проживаннята в якій виконані всі передбачені проектною документацією роботи згідно з будівельними нормами, стандартами і правилами.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА Про затвердження Порядку забезпечення Державною іпотечною установою поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу (Порядок, п.2) від 14 листопада 2018 р. № 1201 (1201-2018-п) м.Київ