Транзитне перевезення

Транзитне перевезення
- транспортування громадян третіх держав або осіб без громадянства територією запитуваної договірної держави під час прямування з території запитуючої договірної держави до держави призначення.
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Інструкції про порядок реалізації компетентними та уповноваженими органами України міжнародних угод про реадмісію осіб (Інструкція, п.3) 16.02.2015 № 158 (z0260-15)
"Транзитне перевезення" означає будь-яке перетинання території Учасника, у тому числі його повітряного простору й територіальних вод, рятувальним персоналом й оснащенням Учасника, що надає допомогу, у тому числі необхідну допомогу транспортованим підрозділам, тобто допомогу персоналові, медичну допомогу, поповнення запасів, технічну допомогу та матеріально-технічне забезпечення для ліквідації наслідків катастрофи.
Меморандум про взаєморозуміння стосовно сприяння нагальним цивільним транскордонним перевезенням (ст.1) 13.09.200 6 р. (див. текст) (950_018)

"Транзитне перевезення"

- це транзитне перевезення залізничним та/або повітряним транспортом через територію та/або повітряний простір України військового вантажу та персоналу, що починається і закінчується поза межами території та/або повітряного простору України.
УГОДА між Кабінетом Міністрів України та Урядом Італійської Республіки про перевезення військових вантажів та персоналу через територію України у зв'язку з участю Збройних Сил Італійської Республіки у Міжнародних силах сприяння безпеці в Ісламській Республіці Афганістан (ст.1) м. Рим, 16 січня 2013 року; м. Київ 21 лютого 2013 року (див. текст) (380_048)

"Транзитне перевезення"

- здійснюване автомобільним, залізничним, повітряним, морським та річковим транспортом перевезення військових вантажів та (або) персоналу через територію України або Румунії без пересадки військового персоналу на території держави, через яку здійснюється перевезення, що розпочинається і закінчується на території держави іншої Сторони. Розвантаження та завантаження військових вантажів під час транзитного перевезення здійснюється лише відповідно до умов, визначених в статті 9 цієї Угоди.
УГОДА між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії стосовно співробітництва у сфері військових перевезень (ст.2) м.Бухарест, 21 квітня 2016 року ( див. текст (642_004-16) )

"Транзитне перевезення"

- проїзд громадянина третьої країни або особи без громадянства через територію держави запитуваної Сторони в момент його проїзду з території держави запитуючої Сторони до країни кінцевого призначення.
УГОДА МІЖ КАБІНЕТОМ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ТА УРЯДОМ РЕСПУБЛІКИ МОЛДОВА ПРО РЕАДМІСІЮ ОСІБ (ст.1) м. Кишинів, 06 жовтня 2017 року ( див. текст (498_006-17) )