Термоконтейнер

 
 
Термоконтейнер - ємність різних розмірів з термоізолювального матеріалу, яка герметично закривається кришкою. Температура в термоконтейнері, яка досягається завдяки розміщенню в них холодоелементів, повинна зберігатися щонайменше протягом 48 годин у межах від 0 до 8 град.С при температурі зовнішнього середовища плюс 43 град.С.
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ ПОРЯДОК забезпечення належних умов зберігання, транспортування, приймання та обліку медичних імунобіологічних препаратів в Україні (розд.2) 03.02.2006 N 48 (z0670-06)
 
Термоконтейнер - ємність різних розмірів із термоізолювального матеріалу, яка герметично закривається кришкою, здатна захищати ВІЗ від впливу зовнішнього середовища і підтримувати необхідний температурний режим транспортування. Необхідна температура термоконтейнері досягається завдяки розміщенню в ньому холодових елементів.
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ Н А К А З Про затвердження Правил транспортування та зберігання ветеринарних препаратів, субстанцій, готових кормів, кормових добавок та засобів ветеринарної медицини у ветеринарних аптеках, їх структурних підрозділах, на базах, складах тощо (Правила, п.13.1) N 44 (z0719-02) від 13.08.2002 м. Київ
 
Термоконтейнер - ємність різних розмірів з термоізолюючого матеріалу, яка герметично закривається кришкою. Термоконтейнери ємністю понад 10 куб.дм повинні забезпечувати температурний режим зберігання та транспортування від +2 до +8 град.C не менше 48 годин при постійному впливі навколишнього середовища +43 град.C та від +8 до +2 град.C не менше 10 годин при постійному впливі температури навколишнього середовища -30 град.C. Термоконтейнери ємністю менше 10 куб.дм повинні забезпечувати температурний режим зберігання та транспортування вакцин, анатоксинів та алергену туберкульозного від +2 до +8 град.C не менше 24 годин при постійному впливі температури навколишнього середовища +43 град.C та від +8 до +2 град.C не менше 10 годин при постійному впливі температури навколишнього середовища -20 град.C.
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ ПОРЯДОК забезпечення належних умов зберігання, транспортування, приймання та обліку вакцин, анатоксинів та алергену туберкульозного в Україні (розд.3, п.5) 16.09.2011 N 595 (z1166-11)