МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
07.09.2005 N 518

Про підсумки проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2004/2005 навчального року

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 23 грудня 2004 року N 964 (v0964290-04) "Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2004/2005 навчального року" було проведено Всеукраїнську студентську олімпіаду з навчальних дисциплін та спеціальностей.
Перший етап олімпіади пройшов серед студентів кожного вищого навчального закладу з навчальних дисциплін та спеціальностей.
У другому (заключному) етапі Всеукраїнської студентської олімпіади взяли участь 7208 студентів - переможців першого етапу олімпіади. Другий етап проводився з навчальних дисциплін та спеціальностей на базі 74 вищих навчальних закладів Міністерства освіти і науки України та 30 вищих навчальних закладів інших міністерств і центральних органів виконавчої влади, що мають у своєму підпорядкуванні вищі навчальні заклади.
На підставі рішень оргкомітетів базових вищих навчальних закладів з проведення другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2004/2005 навчального року НАКАЗУЮ:
1. Затвердити підсумки II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2004/2005 навчального року та нагородити переможців другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади дипломами Міністерства освіти і науки України:
I ступеня - 217 студентів;
II ступеня - 321 студента;
III ступеня - 431 студента;
заохочувальними дипломами - 106 студентів (додатки 1, 2).
2. Ректорам вищих навчальних закладів Міністерства освіти і науки України преміювати переможців другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади.
3. Рекомендувати ректорам вищих навчальних закладів інших міністерств та центральних органів виконавчої влади, що мають у своєму підпорядкуванні вищі навчальні заклади, здійснити заходи щодо преміювання їх студентів - переможців Всеукраїнської студентської олімпіади.
4. Департаменту вищої освіти (Болюбаш Я.Я.) спільно з Науково-методичним центром вищої освіти (Левківський К.М.) підготувати пропозиції щодо відзначення працівників освіти за підсумками Всеукраїнської студентської олімпіади 2004/2005 навчального року.
5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Степка М.Ф.
Міністр
С.М.Ніколаєнко

Додаток 1
до наказу Міністерства
освіти і науки України
07.09.2005  N 518

СПИСОК

переможців Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальних дисциплін 2004/2005 навчального року

Міс- це Прізвище, ім'я, по батькові Назва вищого навчального закладу
1 2 3
Гуманітарні та соціально-економічні дисципліни
УКРАЇНСЬКА МОВА
I Бакан Марина Миколаївна Донецький національний університет
I Грітченко Ірина Анатоліївна Уманський державний педагогічний університет ім. П.Тичини
I Теселько Валентина Володимирівна Миколаївський державний аграрний університет
I Суслова Ольга Сергіївна Миколаївський державний аграрний університет
II Цікавий Сергій Анатолійович Донецький національний університет
II Стецишин Роман Володимирович Національна академія Служби безпеки України (м. Київ)
II Вальберг Ян Юзефовкч Донецький інститут туристичного бізнесу
II Невара Ірина Володимирівна Донецький інститут туристичного бізнесу
II Черепкова Олена Володимирівна Донецький національний технічний університет
III Заверуха Галина Полікарпівна Волинський державний університет ім. Лесі Українки
III Стволос Наталія Олександрівна Сумський державний університет
III Грица Оксана Степанівна Львівський державний аграрний університет
III Касапенко Любов Вікторівна Миколаївський державний аграрний університет
III Самчук Максим Андрійович Львівський банківський інститут Національного банку України
III Гуменюк Надія Миколаївна Буковинська державний медичний університет
III Іванова Віра Володимирівна Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
III Раєвська Ольга Валеріївна Київський національний університет будівництва і архітектури
АНГЛІЇЙСЬКА МОВА
I Іванова Ірина Олегівна Донецький державний університет економіки та торгівлі ім. М.Туган- Барановського
I Гуджен Анжеліка Сергіївна Донецький національний університет
I Брус Ірина Сергіївна Національний авіаційний університет (м. Київ)
II Іванова Алла Георгіївна Львівська комерційна академія
II Вілчавський Іван Сергійович Національна академія Служби безпеки України (м. Київ)
II Сулаков Василь Іванович Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"
III Смірнов Сергій Олександрович Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"
III Білай Володимир Володимирович Севастопольський національний технічний університет
III Мяліцина Катерина Валеріївна Донецький інститут туристичного бізнесу
III Голиков Микола Геннадійович Запорізька державна інженерна академія
НІМЕЦЬКА МОВА
I Кондратюк Марія Павлівна Донбаська національна академія будівництва і архітектури (м. Макіївка)
I Галкіна Ольга Павлівна Київський національний економічний університет
I Гапеєва Тетяна Володимирівна Харківський державний університет мистецтв ім. І.П.Котляревського
I Безкровна Любов Олексіївна Донецький національний університет
II Алещева Ганна Володимирівна Севастопольський національний технічний університет
II Лобанов Антон Борисович Донецький державний університет економіки і торгівлі ім.Туган- Барановського
II Арямнова Дарина Андріївна Харківський гуманітарний університет "Народна українська академія"
II Стрєлков Андрій Вікторович Національна академія служби безпеки України (м. Київ)
II Сльозко Ольга Олегівна Міжрегіональна академія управління персоналом (м. Київ)
II Якущенко Роман Миколайович Миколаївський державний університет ім. В.О.Сухомлинського
III Пищида Володимир Васильович Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна
III Гапон Олена Володимирівна Харківський національний економічний університет
III Тарасенко Людмила Валентинівна Національний авіаційний університет (м. Київ)
III Косюк Аліна Василівна Київський національний економічний університет
III Мигович Віра Василівна Івано-Франківський державний медичний університет
III Стрелков Сергій Вікторович Національна академія служби безпеки України (м. Київ)
III Циганкова Наталія Олександрівна Харківський державний медичний університет
III Юдицька Тетяна Сергіївна Київський міжнародний університет
ПОЛЬСЬКА МОВА
I Бояр Тарас Васильович Волинський державний університет ім. Л.Українки
I Буяк Наталія Ярославівна Тернопільський національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка
II Мартинюк Ольга Сергіївна Академія митної служби України (м. Дніпропетровськ)
II Чучупака Мирослава Олексіївна Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького
III Матієвський Станіслав Валерійович Академія митної служби України (м. Дніпропетровськ)
III Братчук Олександра Олегівна Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького
ЛАТИНСЬКА МОВА
I Шпекторова Ольга Володимирівна Львівський національний медичний університет ім. Д.Галицького
II Стельмащук Зоряна Ігорівна Львівський національний медичний університет ім. Д.Галицького
III Томашевський Олександр Миколайович Українська медична стоматологічна академія (м. Полтава)
ПЕДАГОГІКА
I Білявська Лілія Олександрівна Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського
II Мосійчук Іван Васильович Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського
II Остапчук Володимир Валерійович Уманський державний педагогічний університет ім. П.Тичини
III Денчик Ірина Віталіївна Тернопільський державний педагогічний університет ім. В.Гнатюка
III Кацалапенко Катерина Василівна Уманський державний педагогічний університет ім. П.Тичини
III Дуда Наталія Степанівна Тернопільський державний педагогічний університет ім. В.Гнатюка
ПОЛІТОЛОГІЯ
I Макаревич Антон Володимирович Луганський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка
I Семко Роман Богданович Тернопільський державний економічний університет
I Омельченко Олег Олександрович Кременчуцький державний політехнічний університет
II Принзюк Ольга Георгіївна Уманський державний педагогічний університет ім. П.Тичини
II Сич Дмитро Миколайович Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне)
II Новіков Геннадій Борисович Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
III Соколон Андрій Володимирович Запорізький національний університет
III Горобець Костянтин Вікторович Уманський державний аграрний університет
III Сушинський Олександр Павлович Донецький інститут туристичного бізнесу
зао- хоч Кононенко Василь Петрович Вінницький державний педагогічний університет
зао- хоч Копчак Вікторія Томашівна Херсонський державний університет
зао- хоч Дмитрук Алла Миколаївна Волинський державний університет імені Лесі Українки (м. Луцьк)
зао- хоч Чукарова Олександра Олександрівна Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне)
зао- хоч Бібік Наталія Валеріївна Харківська національна академія міського господарства
зао- хоч Ільїна Ольга Павлівна Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне)
зао- хоч Кузовлєв Павло Олександрович Донецький інститут туристичного бізнесу
зао- хоч Макаренко Олена Андріївна Донецький інститут туристичного бізнесу
зао- хоч Шабаліна Вікторія Ігорівна Вінницький торговельно-економічний інститут
ПСИХОЛОГІЯ
I Кляченко Юлія Миколаївна Житомирський державний університет ім. І.Франка
I Корусь Світлана Вікторівна Тернопільський державний педагогічний інститут іноземних мов
I Островська Аліна Петрівна Житомирський державний університет ім. І.Франка
I Гулько Данило Ярославович Тернопільський національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка
II Ткаченко Ігор Михайлович Ніжинський державний університет ім. М.Гоголя
II Бондаренко Ольга Сергіївна Одеський державний економічний університет
II Кузьмінова Оксана Володимирівна Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов
II Радомська Марина Валеріївна Житомирський державний університет ім. І.Франка
II Одородько Оксана Анатоліївна Тернопільський національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка
III Кравчук Юрій Васильович Уманський державний аграрний університет
III Байбаков Руслан Анатолійович Севастопольський національний технічний університет
III Карський Мирослав Валентинович Переяслов-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди
III Ткач Віталій Володимирович Міжрегіональна академія управління персоналом
III Бурмас Наталія Іванівна Тернопільський національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка
ЕСТЕТИКА
I Лесів Тарас Васильович Львівська національна академія мистецтв
II Скороварова Євгенія Вікторівна Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля (м. Луганськ)
III Свидерська Христина Павлівна Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв
III Кучеренко Олег Олегович Харківська державна академія культури
Природничо-наукові (фундаментальні) дисципліни
МАТЕМАТИКА
I Петровський Дмитро Володимирович Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
I Бодавський Роман Сергійович Донбаський державний технічний університет (м. Алчевськ)
I Фастовець Олена Іванівна Національний університет харчових технологій (м. Київ)
I Ворох Сергій Анатолійович Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
I Щербіна Артем Михайлович Одеський національний університет ім. І.І.Мечникова
II Луньов Антон Андрійович Донецький національний університет
II Савченко Ілля Олександрович Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
II Ткачук Антон Миколайович Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
II Доценко Ольга Віталіївна Українська державна академія банківської справи (м. Суми)
II Моцак Валентин Валентинович Державна академія статистики, обліку та аудиту (м. Київ)
II Ізвалов Олексій Володимирович Державна льотна академія України (м. Кіровоград)
III Мартишко Сергій Володимирович Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"
III Єсебуа Георгій Абесаломович Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна
III Скороходов Дмитро Сергійович Дніпропетровський національний університет
III Гетьман Іван Васильович Львівський національний університет ім. Івана Франка
III Галкін Микита Сергійович Донецький національний технічний університет
III Гришаєв Сергій Володимирович Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
III Вавілова Марія Миколаївна Маріупольський державний гуманітарний університет
III Підтикало Володимир Андрійович Національний аграрний університет України (м. Київ)
III Бессонов Сергій Вікторович Автомобільне - дорожній інститут ДонНТУ (м. Горлівка)
III Кордубан Дмитро Олександрович Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
зао- хоч Кропивницький Ярослав Михайлович Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
зао- хоч Музика Іван Олегович Криворізький технічний університет
зао- хоч Селезньов Юрій Володимирович Запорізький національний технічний університет
зао- хоч Во Тхє Куинь Національний університет кораблебудування ім. Адмірала Макарова (м. Миколаїв)
зао- хоч Конобрицький Дмитро Леонідович Севастопольський національний технічний університет
зао- хоч Дубовик Іван Сергійович Севастопольський національний технічний університет
ІНФОРМАТИКА
I Обрізан Андрій Юрійович Львівський національний університет ім. Івана Франка
I Кузнєцов Антон Юрійович Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна
I Мовчан Іван Олександрович Харківський гуманітарний університет "Народна українська академія"
II Просняк Андрій Олександрович Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого
II Юрченко Олександр Юрійович Міжрегіональна академія управління персоналом (м. Київ)
II Привалов Іван Георгійович Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"
III Бражник Дмитро Володимирович Харківський національний університет радіоелектроніки
III Челак Сергій Миколайович Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"
III Дегтярьова Ольга Вікторівна Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"
III Столяров Сергій Вікторович Автомобільне - дорожній інститут ДонНТУ (м. Горлівка)
зао- хоч Пархоменко Антон Володимирович Полтавська державна аграрна академія
зао- хоч Якушев Олександр Анатолійович Сумський державний університет
зао- хоч Смірнов Максим Костянтинович Дніпродзержинський державний технічний університет
зао- хоч Остапенко Семен Євгенович Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури
зао- хоч Цимбалюк Олександр Сергійович Харківський університет повітряних сил
ФІЗИКА
I Вольденмайєр Георгій Георгійович Національний авіаційний університет (м. Київ)
I Шепель Євген Олександрович Національна металургійна академія України (м. Дніпропетровськ)
II Пікуль Анатолій Володимирович Київський національний університет будівництва і архітектури
II Вакуленко Сергій Володимирович Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"
III Зимак Ілля Юрійович Сумський державний університет
III Гаран Іван Григорович Київський національний університет будівництва і архітектури
ХІМІЯ
I Драль Павло Олександрович Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
I Шемет Андрій Валерійович Національний університет харчових технологій (м. Київ)
II Кликова Катерина Володимирівна Дніпродзержинський державний технічний університет
II Станіславчук Олег Ігорович Луцький державний технічний університет
III Гошовський Юрій Юрійович Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
III Чалюк Олег Олександрович Донецький державний університет економіки і торгівлі
БІОЛОГІЯ
I Бугай Павло Олександрович Дніпропетровський державний аграрний університет
I Шевченко Катерина Юріївна Дніпропетровський державний аграрний університет
II Прокопишин Любов Іванівна Львівська національна академія ветеринарної медицини
II Василенко Наталія Олександрівна Полтавська державна аграрна академія
III Куртасов Георгій Володимирович Харківська державна зооветеринарна академія
III Щербатюк Наталія Федорівна Львівський державний аграрний університет
БІОЛОГІЧНА ХІМІЯ
I Кобиляк Назарій Миколайович Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця (м. Київ)
II Касянчук Ірина Андріївна Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця (м. Київ)
II Машейко Іван Володимирович Дніпропетровська державна медична академія
III Кандиба В'ячеслав Іванович Харківський державний медичний університет
III Дрогомирецький Степан Іванович Буковинський державний медичний університет (м. Чернівці)
III Петров Віталій Федорович Львівський державний медичний університет ім Д.Галицького
ЕКОЛОГІЯ
I Куліковська Ольга Валентинівна Донецький національний технічний університет
I Труш Віталій Євгенович Інститут економіки та нових технологій (м. Кременчук)
I Кротюк Олена Ігорівна Рівненський державний гуманітарний університет
I Фоміна Олена Сергіївна Донецький національний технічний університет
I Уханьова Марина Іванівна Харківський національний автомобільно-дорожній університет
II Чорнобай Марина Олександрівна Харківський національний університет ім. Каразіна
II Сотуга Олена Вікторівна Полтавський державний педагогічний університет
II Бедернічек Тимур Юрійович Львівський національний університет ім. І.Франка
III Шеремета Оксана Владиславівна Тернопільський національний педагогічний університет
III Третьякова Олена Юріївна Донецький національний університет
III Плотницький Леонід Адольфович Одеський національний екологічний університет
III Гордієнко Юлія Юріївна Полтавський державний педагогічний університет
III Нероба Юлія Георгіївна Національний гірничий університет (м. Дніпропетровськ)
III Базилевич Вікторія Олександрівна Харківський національний автомобільно-дорожній університет
III Шестопалов Олексій Валерійович Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
III Осика Надія Володимирівна Харківський національний технічний університет будівництва та архітектури
БЕЗПЕКА ЖИТТЯ І ДІЯЛЬНОСТІ ЛЮДИНИ
I Вітенко Віталіна Григорівна Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
I Горлачов Павло Дмитрович Сумський державний університет
I Войцехович Діана Валеріївна Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" (м. Київ)
I Рудницький Сергій Володимирович Тернопільський державний економічний університет
I Кіт Ірина Юріївна Автомобільно-дорожній інститут Донецького національного технічного університету (м. Горлівка)
II Четверікова Вікторія Володимирівна Херсонський національний технічний університет
II Харковенко Роман Володимирович Миколаївський державний університет ім. В.О.Сухомлинського
II Ступак Вікторія Юріївна Сумський національний аграрний університет
II Філенко Віталій Вікторович Харківський національний автомобільно-дорожній університет
II Дунець Олександр Петрович Одеська державна академія холоду
III Шибаєв Юрій Володимирович Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля (м. Луганськ)
III Хмара Олена Леонідівна Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка
III М'яснікова Юлія Ігорівна Харківська національна академія міського господарства
III Павлова Олена Олексіївна Академія цивільного захисту України
III Голбан Ольга Валеріївна Національний авіаційний університет (м. Київ)
ЕКОНОМІКА ПРРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
I Іващенко Тетяна Володимирівна Сумський державний університет
II Замула Наталія Миколаївна Сумський державний університет
II Фігура Ярина Петрівна Львівський національний університет імені Івана Франка
III Гармаш Денис Вікторович Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна
III Шадріна Марина Володимирівна Харківський національний автомобільно-дорожній університет
III Іюдіна Тетяна Сергіївна Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна
зао- хоч Круліковська Тетяна Миколаївна Чернівецький національний університет Імені Юрія Федьковича
зао- хоч Ківінська Ірина Олександрівна Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне)
зао- хоч Мазна Ольга Миколаївна Сумський державний університет
зао- хоч Сторчака Олена Володимирівна Сумський державний університет
зао- хоч Конопля Віктор Валерійович Сумський державний університет
Загально-професійні дисципліни
ДЕТАЛІ МАШИН ТА ОСНОВИ КОНСТРУЮВАННЯ
I Кубась Олександр Олександрович Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П.Василенка
I Кідрук Максим Іванович Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне)
I Нечепуренко Артем Вікторович Донбаська державна машинобудівна академія (м. Краматорськ)
I Хрульов Михайло Васильович Технікум молочної промисловості Харківського національного технічного університету сільського господарства
II Козак Андрій Григорович Державний агроекологічний університет (м. Житомир)

Додаток 2
до наказу Міністерства
освіти і науки України
07.09.2005  N 518

СПИСОК

переможців Всеукраїнської студентської олімпіади з напрямів та спеціальностей 2004/2005 навчального року

Місце Прізвище, ім'я, по батькові Назва вищого навчального закладу
1 2 3
Освіта
ДОШКІЛЬНЕ ВИХОВАННЯ
I Ященко Наталія Василівна Глухівський державний педагогічний університет
II Поліщук Катерина Миколаївна Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова (м. Київ)
II Соловйова Олена Миколаївна Уманський державний педагогічний університет ім. П.Г.Тичини
III Кононова Світлана Володимирівна Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди
III Костюк Олена Іванівна Волинський державний університет ім. Лесі Українки (м. Луцьк)
III Маймула Оксана Олександрівна Луганський національний педагогічний університет ім. Тараса Шевченко
заохоч Падалка Ольга Іванівна Рівненський державний гуманітарний університет
заохоч Цибуля Надія Анатоліївна Бердянський державний педагогічний університет
заохоч Парамоненко Олена Василівна Полтавський державний педагогічний університет ім. В.Короленка
ПОЧАТКОВЕ НАВЧАННЯ
I Болдирєва Євгенія Василівна Херсонський державний університет
II Бузницька Любов Іванівна Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди
II Тарай Надія Богданівна Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Івана Франка
III Паук Любов Георгіївна Південноукраїнський державний педагогічний університет ім. К.Д.Ушинського (м.Одеса)
III Піскун Сергій Андрійович Уманський державний педагогічний університет ім. П.Тичини
III Явір Іскра Борис Вікторович Тернопільський національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка
ПЕДАГОГІКА І МЕТОДИКА СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ
I Шубрат Ольга Анатоліївна Уманський державний педагогічний університет ім. П.Тичини
I Благосмислов Олександр Сергійович Глухівський державний педагогічний університет
II Гедз Галина Миколаївна Вінницький державний педагогічний університет ім. Коцюбинського
II Хохуля Сергій Петрович Полтавський державний педагогічний університет ім. В.Г.Короленка
II Яськів Андрій Володимирович Тернопільський національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка
II Терещенко Ярослав Васильович Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова (м. Київ)
III Павлюк Надія Анатоліївна Глухівський державний педагогічний університет
III Присяжнюк Наталія Юріївна Тернопільський національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка
III Челишкіна Анна Валеріївна Рівненський державний гуманітарний університет
III Підосичний Олександр Іванович Уманський державний педагогічний університет ім. П.Тичини
III Олефір Іван Володимирович Полтавський державний педагогічний університет ім. В.Г.Короленка
III Поліщук Олександр Леонідович Хмельницький національний університет
заохоч Гурин Микола Михайлович Рівненський державний гуманітарний університет
заохоч Джевага Григорій Васильович Чернігівський державний педагогічний університет ім. Т.Шевченка
заохоч Древич Сергій Сергійович Криворізький державний педагогічний університет
заохоч Борисенко Валерій Олександрович Глухівський державний педагогічний університет
заохоч Покаместова Олена Іванівна Глухівський державний педагогічний університет
заохоч Рижак Валентина Миколаївна Хмельницький національний університет
заохоч Прядко Тетяна Володимирівна Полтавський державний педагогічний університет ім. В.Г.Короленка
СОЦІАЛЬНА ПЕДАГОГІКА
I Попова Ірина Іванівна Луганський національний педагогічний університет ім. Т.Шевченка
II Тютюник Ольга Вікторівна Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького
II Бородавка Людмила Василівна Переяслав-Хмельницький педагогічний державний університет ім. Г.Сковороди
II Гулько Олена Володимирівна Луганський національний педагогічний університет ім. Т.Шевченка
III Каленіченко Анна Олександрівна Тернопільський національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка
III Туз Ірина Олександрівна Хмельницький національний університет
III Скорик Катерина Володимирівна Полтавський державний педагогічний університет ім. В.Г.Короленка
III Салівон Юлія Володимирівна Ніжинський державний університет ім. М.Гоголя
ДЕФЕКТОЛОГІЯ
І Мидловець Людмила Василівна Інститут корекції педагогіки та психології Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова (м. Київ)
II Сєромаха Наталія Євгеніївна Луганський національний педагогічний університет ім. Тараса Шевченко
III Рибак Ольга Анатоліївна Кам'янець-Подільський державний університет
ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ
I Кавицька Інна Юріївна Національний університет фізичного виховання і спорту України (м. Київ)
II Балашова Марта Михайлівна Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту
II Мандюк Андрій Богданович Львівський державний інститут фізичної культури фізичної культури і спорту
III Тимчик Микола Валерійович Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова (м. Київ)
III Гончарова Наталія Миколаївна Луганський національний педагогічний університет ім. Тараса Шевченко
III Дзюбата Лілія Миронівна Тернопільський національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка
ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ
І Жарська Наталія Валеріївна Львівський державний інститут фізичної культури
II Тиравська Оксана Іванівна Львівський державний інститут фізичної культури
II Сінча Юлія Борисівна Сумський державний педагогічний університет ім. А.Макаренка
III Головач Оксана Миколаївна Міжнародний університет "РЕГІ" ім. академіка С.Дем'янчука (м. Київ)
III Даценко Ольга Володимирівна Сумський державний педагогічний університет ім. А.Макаренка
III Іваненко Сергій Володимирович Житомирська філія Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна"
ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТА ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ
I Фортунатов Андрій Олександрович Національний університет фізичного виховання і спорту України (м. Київ)
II Поліщук Валентина Олександрівна Харківська державна академія фізичної культури
III Тенетко Володимир Юрійович Львівський державний інститут фізичної культури
ДИЗАЙН
I Зюбяіров Дмитро Вікторович Харківська державна академія дизайну і мистецтв
II Калініченко Юлія Миколаївна Харківська державна академія дизайну і мистецтв
III Дорошенко Роман Сергійович Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва та дизайну ім. М.Бойчука
ОБРАЗОТВОРЧЕ ТА ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО
I Башкатов Павло Петрович Південноукраїнський державний педагогічний університет ім. К.Д.Ушинського (м. Одеса)
II Сітнова Олена Сергіївна Південноукраїнський державний педагогічний університет ім. К.Д.Ушинського (м. Одеса)
II Заліський Сергій Анатолійович Криворізький державний педагогічний університет
III Герасимова Олена Євгенівна Херсонський державний університет
III Заркуа Діана Томазіївна Південноукраїнський державний педагогічний університет ім. К.Д.Ушинського (м. Одеса)
III Кривенко Олеся Володимирівна Херсонський державний університет
МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО
I Лисиця Ольга Леонідівна Мелітопольський державний педагогічний університет
II Свірідов Петро Анатолійович Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського
III Лазів Віктор Романович Інститут мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника (м. Івано-Франківськ)
заохоч Лановенко Наталія Віталіївна Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського
заохоч Микитюк Олена Михайлівна Інститут мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника (м. Івано-Франківськ)
ІСТОРІЯ
I Гирич Ярослав Миколайович Київський національний університет ім. Тараса Шевченко
II Кругляк Марина Едуардівна Житомирський державний університет
II Рижковський Володимир В'ячеславович Ужгородський національний університет
III Токарєв Сергій Анатолійович Чернігівський державний педагогічний університет ім. Т.Шевченка
III Іванченко Мальвіна Олегівна Дніпропетровський національний університет
III Шевченко Олександра Дмитрівна Одеський національний університет ім. І.І.Мечникова
заохоч Филипчук Олександр Михайлович Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича
заохоч Жигло Володимир Володимирович Харківський національний педагогічний університет
заохоч Корнієнко Максим Васильович Кіровоградський державний педагогічний університет
заохоч Мелешко Іван Вікторович Дніпропетровський національний університет
ФІЛОСОФІЯ
I Райхерт Костянтин Вільгельмович Одеський національний університет ім. І.І.Мечникова
II Іштван Інга Олексіївна Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна
II Когєн Євген Олександрович Національний університет "Києво-Могилянська академія"
III Петрів Ірина Всеволодівна Київський національний університет ім. Тараса Шевченко
III Полулях Юрій Юрійович Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля (м. Луганськ)
III Забава Олег Анатолійович Одеський національний університет ім. І.І.Мечникова
УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА
I Найдьонова Наталія Олександрівна Херсонський державний університет
II Кобченко Наталія Віталіївна Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В.Винниченка
II Щукіна Інна Анатоліївна Донецький національний університет
III Підгородецька Тетяна Сергіївна Херсонський державний університет
III Афанасьєва Ольга Сергіївна Криворізький державний педагогічний університет
III Лукашевська Ганна Павлівна Уманський державний педагогічний університет ім. П.Тичини
заохоч Канчур Інна Василівна Житомирський державний університет ім. Н.Франка
заохоч Манич Наталія Євгенівна Луганський національний педагогічний університет ім. Тараса Шевченко
заохоч Романова Ірина Василівна Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна
заохоч Дубчак Ольга Петрівна Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова (м. Київ)
РОСІЙСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА
I Сокрута Катерина Юріївна Донецький національний університет
II Шостак Марина Анатоліївна Ніжинський державний університет ім. М.Гоголя
II Дяченко Галина Вікторівна Луганський національний педагогічний університет ім. Т.Шевченко
III Марченко Анастасія Михайлівна Київський національний університет ім. Т.Шевченко
III Міннуллін Олег Рамільович Донецький національний університет
III Руденко Галина Олександрівна Запорізький національний університет
заохоч Василенко Наталія Володимирівна Київський національний університет ім. Т.Шевченко
заохоч Богуцька Ольга Анатоліївна Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського
заохоч Карпенко Наталія Олександрівна Ніжинський державний університет ім. М.Гоголя
заохоч Шепетюк Ірина Олегівна Житомирський державний університет ім. Н.Франка
НОВОГРЕЦЬКА МОВА
I Величкіна Ірина Валеріївна Інститут соціальних наук Одеського національного університету ім. І.І.Мечникова
I Сидоренко Ганна Олексіївна Маріупольський державний гуманітарний університет
II Руденко Катерина Вікторівна Одеський національний університет ім. І.І.Мечникова
II Потьомкіна Юлія Володимирівна Маріупольський державний гуманітарний університет
III Алєксєєнко Олександр Павлович Одеський національний університет ім. І.І.Мечникова
III Федуліна Тетяна Олександрівна Одеський національний університет ім. І.І.Мечникова
АНГЛІЙСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА
I Непокритова Інна Олександрівна Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди
II Руда Інна Олександрівна Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна
II Степанов Даніїл Ігорович Київський національний лінгвістичний університет
III Павлова Юлія Володимирівна Дніпропетровський національний університет
III Ратушняк Анна Володимирівна Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського
III Тишковець Ольга Іванівна Львівський національний університет ім. І.Франка
III Коваленко Катерина Геннадіївна Донецький національний університет
ФРАНЦУЗЬКА МОВА
I Буяло Костянтин Васильович Львівський національний університет ім. І.Франка
II Непран Катерина В'ячеславівна Донецький національний університет
II Вавілова Віра Володимирівна Інститут філології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка
III Ромашко Христина Василівна Львівський національний університет ім. І.Франка
III Федоряка Наталія Валеріївна Харківський гуманітарний університет "Народна українська академія"
III Коваленко Юлія Андріївна Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна
НІМЕЦЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА
I Макеєв Костянтин Сергійович Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
II Бих Сергій Павлович Тернопільський національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка
II Алєксєєнко Олександр Павлович Одеський національний університет ім. І.І.Мечникова
III Гевкалюк Христина Василівна Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника (м. Івано-Франківськ)
III Перепечкіна Людмила Анатоліївна Таврійський національний університет ім. В.І.Вернадського (м. Сімферополь)
III Дерепа Ольга Вікторівна Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського
ІСПАНСЬКА МОВА
I Адамков Олександр Миколайович Київський національний лінгвістичний університет
II Барська Анастасія Борисівна Одеський національний університет ім. І.І.Мечникова
II Пеннер Марія Миколаївна Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут філології
III Іванова Ольга Юріївна Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут філології
III Бабенко Світлана Альбертівна Київський національний лінгвістичний університет
ІТАЛІЙСЬКА МОВА
I Градова Катерина Володимирівна Київський національний лінгвістичний університет
II Боднар Тетяна Валеріївна Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
II Шевлякова Марія Вікторівна Київський національний лінгвістичний університет
III Лях Олена Євгенівна Донецького інституту туристичного бізнесу
III Вдовиченко Вікторія Андріївна Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
КИТАЙСЬКА МОВА
I Сердюк Валерія Анатоліївна Київський національний лінгвістичний університет
II Денисенко Ірина Володимирівна Київський національний лінгвістичний університет
III Орел Андрій Миколайович Дніпропетровський національний університет
КОРЕЙСЬКА МОВА
I Ферліовська Гелена Олександрівна Київський національний лінгвістичний університет
II Пєшкова Ірина Сергіївна Київський національний лінгвістичний університет
III Хан Ольга В'ячеславівна Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
АРАБСЬКА МОВА
I Бушуєв Роман Володимирович Одеський національний університет ім. І.І.Мечникова
II Данилевський Дмитро Олексійович Київський національний лінгвістичний університет
III Мустафін Максим Юрійович Таврійський національний університет ім. В.І.Вернадського (м. Сімферополь)
ТУРЕЦЬКА МОВА
I Козенюк Яна Валеріївна Київський національний лінгвістичний університет
II Горська Ірина Віталіївна Одеський національний університет ім. І.І.Мечникова
III Спотар Ганна Юріївна Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
ПЕРСЬКА МОВА
I Бойко Георгій Ігорович Київський університет "Східний Світ"
II Волк Ольга Юріївна Київський національний лінгвістичний університет
III Ігнатієва Тетяна Євгенівна Київський міжнародний університет
Соціальні науки
ПСИХОЛОГІЯ
I Дожджанюк Юлія Ігорівна Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника (м. Івано-Франківськ)
II Римаренко Анна Віталіївна Міжрегіональна академія управління персоналом (м. Київ)
II Барна Мирослава Володимирівна Тернопільський національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка
III Конончук Тетяна Іванівна Ніжинський державний університет ім. М.Гоголя
III Салівон Юлія Володимирівна Ніжинський державний університет ім. М.Гоголя
III Заіка Віталій Миколайович Полтавський державний педагогічний університет ім. В.Короленка
ПОЛІТОЛОГІЯ
I Єфанов Андрій Михайлович Одеський державний економічний університет
І Осадча Лариса Василівна Київський національний університет ім. Т.Шевченко
II Великоцька Ольга Едуардівна Донецький державний університет управління
II Волянюк Ольга Ярославівна Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова (м. Київ)
II Чалий Олександр Сергійович Міжрегіональна академія управління персоналом (м. Київ)
III Гапієнко Дар'я Олександрівна Українська інженерно-педагогічна акдемія (м. Харків)
III Іовчу Ганна Михайлівна Одеський національний університет ім. І.І.Мечникова
III Оліщук Петро Миколайович Київський національний університет ім. Т.Шевченко
III Наталіна Наталія Олегівна Донецький національний університет
СОЦІАЛЬНА РОБОТА
I Одинець Анна Костянтинівна Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгомано- ва, Інститут соціальної роботи та управління (м. Київ)
II Краснопольська Оксана Орестівна Національний університет "Львівська політехніка" Інститут гуманітарних і соціальних наук
III Шалигіна Марія Василівна Луганський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченка
СОЦІОЛОГІЯ
I Літвінов Сергій В'ячеславович Київський національний університет ім. Т.Шевченко
II Цимбал Тарас Володимирович Київський національний університет ім. Т.Шевченко
II Пенькова Надія Юріївна Запорізький національний університет
III Голіков Олександр Сергійович Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна
III Єремєєва Наталія Володимирівна Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна
III Шестаковський Олексій Петрович Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
III Ярема Анастасія Іванівна Національний університет "Львівська політехніка"
Економіка, комерція та підприємництво
МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА
I Доненко Тарас Васильович Національний університет "Львівська політехніка"
I Шутіков Антон Євгенович Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
II Распопіна Марина Аркадіївна Інститут менеджменту Київського національного університету ім. Т.Шевченка
II Черемха Сергій Богданович Київський національний економічний університет
II Кащук Дмитро Анатолійович Національний університет "Львівська політехніка"
III Товарницький Тарас Богданович Національний університет "Львівська політехніка"
III Яцюк Олексій Якович Національний технічний університет України "КПІ"
III Шелюдько Микола Олександрович Харківський національний економічний університет
III Маношина Антоніна Олександрівна Українська академія зовнішньої торгівлі (м. Київ)
ЕКОНОМІЧНА ТЕОРІЯ
I Косьмій Наталія Василівна Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
I Московчук Ірина Олександрівна Луцький державний технічний університет
II Бєлов Михайло Сергійович Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна
II Поліщук Оксана Василівна Національний авіаційний університет (м. Київ)
II Семко Роман Богданович Тернопільський державний економічний університет
III Мартиш Анна Валеріївна Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
III Дашевський Дмитро Миколайович Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне)
III Стрелюхін Олександр Юрійович Український державний хіміко-технологічний університет (м. Дніпропетровськ)
III Плотник Ольга Дмитрівна Полтавська державна аграрна академія
заохоч Мягкий Микола Вікторович Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
заохоч Косарчин Марія Володимирівна Львівський національний університет ім. Івана Франка
заохоч Добкін Андрій Ігорович Одеський державний економічний університет
заохоч Щербина Андріан Петрович Українська академія банківської справи (м. Суми)
УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ І ЕКОНОМІКА ПРАЦІ
I Гаврилов Роман Миколайович Донецький національний університет
II Головатюк Сергій Олександрович Київського національного економічного університету
II Макаренко Сергій Миколайович Херсонський національний технічний університет
III Альохіна Ганна Георгіївна Донецький національний університет
III Жигадло Інна Йосипівна Київського національного економічного університету
III Новіков Микола Миколайович Одеський державний економічний університет
МАРКЕТИНГ
I Яшунін Юрій Володимирович Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
II Головко Андрій Анатолійович Донецький державний університет управління
II Мороз Андрій Борисович Сімферопольський економічний інститут КНЕУ
III Соколовська Юлія Миколаївна Запорізький національний технічний університет
III Пригорницька Світлана Сергіївна Донецький державний університет управління
III Смирнов Дмитро Іванович Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М.І.Туган-Барановського
БАНКІВСЬКА СПРАВА
I Ковалишин Ірина Вікторівна Львівський банківський інститут НБУ
II Артеменко Роман Дмитрович Одеський державний економічний університет
III Том'юк Ольга Мирославівна Національний університет "Львівська політехніка"
заохоч Дзюм Андрій Юрійович Львівський національний університет ім. І.Франка
заохоч Чиншевой Володимир Валерійович Одеський державний економічний університет
заохоч Пойда Євгенія Володимирівна Львівська комерційна академія
заохоч Нестеренко Віктор Петрович Київський національний університет ім. Тараса Шевченко
ФІНАНСИ
I Долбня Олег Сергійович Харківський національний економічний університет
I Шипова Марина Юріївна Донецький національний технічний університет
II Дяченко Богдан Васильович Полтавська державна аграрна академія
II Кирилова Олена Олександрівна Донецький національний університет
II Клювак Андрій Володимирович Національний університет "Львівська політехніка"
III Лемішко Євген Сергійович Чернігівський державний технологічний університет
III Гаврись Петро Олександрович Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
III Заяц Тетяна Василівна Волинський державний університет ім. Л.Українки (м. Луцьк)
III Левченко Максим Миколайович Харківський національний економічний університет
ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА
I Ховрак Інна Вікторівна Кременчуцький державний політехнічний університет
I Сергєєва Олександра Валеріївна Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського
I Толкачіков Андрій Миколайович Донецький національний технічний університет
II Чернікова Марина Валеріївна Київський національний економічний університет
II Лукіщенко Вікторія Вікторівна Харківський національний аграрний університет ім. В.В.Докучаєва
II Ващенко Руслан Олександрович Донецький національний університет
III Східницька Галина Володимирівна Львівський державний аграрний університет
III Мороз Олена Миколаївна Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне)
III Беньковська Ірина Анатоліївна Київський національний торгівельно-економічний університет
ЕКОНОМІЧНА КІБЕРНЕТИКА
I Макушенко Іван Олександрович Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
II Ковалик Анастасія Борисівна Харківський національний економічний університет
III Щур Дмитро Олександрович Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
заохоч Ковпак Ельвіра Олександрівна Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна
заохоч Медвєдєв В'ячеслав Донецький державний університет штучного інтелекту
заохоч Прекрасний Дмитро Євгенович Донбаська державна машинобудівна академія (м. Краматорськ)
ОБЛІК І АУДИТ
I Щиголь Тетяна Павлівна Львівська комерційна академія
І Петраков Ярослав Валерійович Чернігівський державний технологічний університет
II Сосновський Костянтин Романович Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
II Солянік Наталя Володимирівна Харківський національний економічний університет
II Попова Ірина Василівна Кременчуцький державний політехнічний університет
II Фоменко Сергій Олександрович Севастопольський національний технічний університет
III Шугало Руслана Євгеніївна Київський національний торговельно-економічний університет
III Петрова Наталія Олександрівна Харківський національний економічний університет
III Миропольська Валерія Костянтинівна Донецький національний університет
III Карпович Василь Іванович Мукачівський технологічний інститут
III Похвалій Олена Володимирівна Донбаська державна машинобудівна академія (м. Краматорськ)
III Скрипин Лариса Віталіївна Національний університет водного господарства і природокористування (м. Рівне)
III Янковська Ольга Іванівна Житомирський державний технологічний університет
заохоч Токаренко Ірина Олегівна Національний університет харчових технологій (м. Київ)
заохоч Філюк Ольга Іванівна Луцький державний технічний університет
МЕНЕДЖМЕНТ ОРГАНІЗАЦІЙ
I Дидочкіна Ганна Іванівна Київський національний торговельно-економічний університет
I Мухаметшна Марія Айратівна Національна академія природоохоронного і курортного будівництва (м. Сімферополь)
I Літош Галина Михайлівна Київський національний університет ім. Тараса Шевченко
I Митрохіна Юлія Павлівна Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського
II Бабій Ольга В'ячеславівна Київський національний торговельно-економічний університет
II Островська Аліна Миколаївна Хмельницький інститут економіки і підприємництва
II Шмакова Юлія Володимирівна Черкаський державний технологічний університет
II Понізовцева Катерина Ігорівна Дніпродзержинський державний технічний університет
II Алексєєв Олексій Олександрович Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля (м. Луганськ)
II Селянська Олена Валеріївна Київський національний торговельно-економічний університет
II Ткачук Віталій Романович Луцький державний технічний університет
III Замкова Оксана Миколаївна Чернівецький торговельно-економічний університет
III Торопов Павло Юрійович Академія праці та соціальних відносин Федерації профспілок (м. Київ)
III Маруха Тетяна Віталіївна Київський економічний інститут менеджменту
III Кулик Дмитро Васильович Київський національний університет будівництва та архітектури
III Павленко Оксана Іванівна Київська державна академія водного транспорту ім. П.Сагайдачного
III Войтова Ірина Олександрівна Харківський державний університет харчування і торгівлі
III Астраханцева Марія Петрівна Таврійський національний університет ім. В.І.Вернадського (м. Сімферополь)
III Циня Олексій Миколайович Автомобільно-дорожній інститут Дон. НТУ (м. Горлівка)
III Нікітенко Тетяна Вікторівна Донецький національний університет
III Гайко Євгенія Юріївна Донбаський державний технічний університет (м. Алчевськ)
МЕНЕДЖМЕНТ ЗОВНІШНЬО-ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
I Жежуха Володимир Йосипович Національний університет "Львівська політехніка"
I Любич Борис Борисович Донбаський державний технічний університет (м. Алчевськ)
II Кореченко Дмитро Миколайович Національна металургійна академія України (м. Дніпропетровськ)
II Парій Ольга Вікторівна Національний аграрний університет України (м. Київ)
II Скребець Ірина Володимирівна Національний університет "Львівська політехніка"
III Гоян Віталій Анатолійович Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічний університету
III Петриченко Людмила Степанівна Херсонський національний технічний університет
III Радченко Леся Іванівна Університет економіки та права "Крок" (м. Київ)
III Огоновський Іван Іванович Український державний лісотехнічний університет (м. Львів)
ТОВАРОЗНАВСТВО ТА КОМЕРЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ
I Галаніна Тетяна Анатоліївна Київський національний торговельно-економічний університет
I Лисак Ірина Миколаївна Харківський державний університет харчування і торгівлі
II Максименко Олена Олександрівна Чернігівський державний технологічний університет
II Харук Юлія Антонівна Харківський державний університет харчування і торгівлі
II Лисенко Олександр Вікторович Київський національний торговельно-економічний університет
III Шмотько Наталія Миколаївна Чернігівський державний технологічний університет
III Гавенко Михайло Станіславович Вінницький торговельно-економічний інститут
III Золотоверхий Євген Олександрович Харківський державний університет харчування і торгівлі
III Бенчук Надія Олександрівна Рівненський інститут слов'янознавства Київського славістичного університету
ТУРИЗМ
I Галєва Альона Ігорівна Одеський державний економічний університет
II Яценко Марина Юріївна Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича
III Лазаренко Марина Євгенівна Луганський національний педагогічний університет ім. Т.Г.Шевченка
Право
ПРАВОЗНАВСТВО
II Пеньков Олександр Юрійович Запорозький національний університет
II Жарінова Вікторія Олександрівна Новокаховський національний гуманітарний інститут ВМУРЛ "Україна"
II Піпко Андрій Миколайович Одеська національна морська академія
III Філіп'єв Артем Олександрович Національний університет "Острозька академія"
III Коверник Ольга Петрівна Київський національний економічний університет
III Менджул Марія Василівна Закарпатський державний університет
III Миськів Петро Ігорович Прикарпатський юридичний інститут МВС України (м. Івано-Франківськ)
Природничі науки
ФІЗИКА
I Кутній Сергій Володимирович Київський національний університет ім. Тараса Шевченко
II Козак Андрій Володимирович Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
II Тихий Юрій Володимирович Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
II Левківський Іван Петрович Київський національний університет ім. Тараса Шевченко
III Ніколаєнко Сергій Олександрович Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна
III Королюк Анна Павлівна Київський національний університет ім. Тараса Шевченко
ХІМІЯ
I Кращенко Юрій Петрович Полтавський державний педагогічний університет ім. В.Г.Короленка
I Полунін Руслан Анатолійович Київський національний університет ім. Тараса Шевченко
II Скалдін Максим Володимирович Херсонський державний університет
II Панов Дмитро Михайлович Київський національний університет ім. Тараса Шевченко
II Павленко Сергій Олександрович Київський національний університет ім. Тараса Шевченко
III Ходаченко Олександр Миколайович Чернігівський державний педагогічний університет ім. Т.Шевченка
III Бєда Олександр Анатолійович Київський національний університет ім. Тараса Шевченко
III Зав'ялова Олена Геннадіївна Донецький національний університет
III Радченко Дмитро Сергійович Київський національний університет ім. Тараса Шевченко
III Гвоздь Артем Миколайович Донецький національний університет
БІОЛОГІЯ
І Редька Ірина Василівна Херсонський державний університет
II Литовченко Олександр Анатолійович Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна
II Лядський Ігор Костянтинович Полтавський державний педагогічний університет ім. В.Г.Короленка
III Калінушкіна Олена Анатоліївна Таврійський національний університет ім. В.І.Вернадського (м. Сімферополь)
III Твардовські Мар'яна Остапівна Тернопільський національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка
III Шакало Ігор Павлович Херсонський державний університет
ГЕОГРАФІЯ
I Буяновський Андрій Олександрович Одеський національний університет ім. І.І.Мечнікова
II Глазков Богдан Анатолійович Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова (м. Київ)
II Юсипів Дарія Іванівна Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича
III Сіденко Іван Григорович Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка
III Касіяник Ігор Петрович Тернопільський національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка
III Ігнатьєв Станіслав Євгенович Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна
ГЕОЛОГІЯ
I Шебецькая Анастасія Юріївна Київський національний університет ім. Тараса Шевченко
II Пасічна Оксана Олександрівна Національний гірничий університет (м. Дніпропетровськ)
II Осєтров Владислав Володимирович Донецький національний технічний університет
III Пастуханова Світлана Валеріївна Львівський національний університет ім. І.Франка
III Кулікова Олена Анатоліївна Національний гірничий університет (м. Дніпропетровськ)
III Важна Світлана Віталіївна Криворізький технічний університет
ЕКОЛОГІЯ ТА ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА
І Томашпольський Костянтин Миколайович Одеський державний екологічний університет
II Сагдєєва Ольга Анісівна Одеський державний екологічний університет
II Ульянова Наталія Володимирівна Національний гірничий університет (м. Дніпропетровськ)
II Назарова Олена Володимирівна Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича
III Колісник Алла Володимирівна Одеський державний екологічний університет
III Борова Оксана Ігорівна Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна
III Паратова Надія Володимирівна Севастопольський національний технічний університет
III Піць Наталія Андріївна Український державний лісотехнічний університет (м. Львів)
АГРОЕКОЛОГІЯ
I Гагаріна Олена Сергіївна Львівський державний аграрний університет
II Мельник Віктор Васильович Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне)
II Назаренко Микола Миколайович Дніпропетровський державний аграрний університет
III Цимбал Тетяна Анатоліївна Білоцерківський державний аграрний університет
III Оксьом Володимир Полікарпович Полтавська державна аграрна академія
ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ ТА КАДАСТР
I Дубова Яна Олександрівна Харківський національний аграрний університет
II Гопцій Дмитро Олександрович Харківський національний аграрний університет
II Амасєєва Наталія Костянтинівна Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне)
III Кравцова Тетяна Валеріївна Харківський національний аграрний університет
III Приймачок Сергій Миколайович Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне)
III Шилов Андрій Сергійович Львівський державний аграрний університет
МАТЕМАТИКА
I Новак Ярослав Володимирович Тернопільський національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка
I Рибак Олександр Владиславович Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
II Пєтков Ігор Васильович Миколаївський державний університет
II Панасенко Олексій Борисович Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського
II В'язовська Марина Сергіївна Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
III Драгунов Денис Вікторович Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова (м. Київ)
III Олексійчук Юрій Федорович Полтавський державний педагогічний університет ім. В.Г.Короленка
III Трофименко Анатолій Васильович Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського
III Кожан Ростислав Володимирович Львівський національний університет ім. І.Франка
III Адамов Олексій Миколайович Одеський національний університет ім. І.І.Мечникова
III Петров Євген В'ячеславович Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна
ІНФОРМАТИКА
I Бурдейний Віктор Вікторович Одеський національний університет ім. І.І.Мечникова
II Нікульченко Артем Олександрович Національний технічний університет ДХарківський політехнічний інститут"
II Гришаєв Сергій Володимирович Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
III Обухов Петро Геннадійович Одеський національний університет ім. І.І.Мечникова
III Коновалюк Юрій Михайлович Вінницький національний технічний університет
III Нікітін Ігор Васильович Херсонський національний технічний університет
ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ У МЕНЕДЖМЕНТІ
I Жолос Андрій Олександрович Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
II Чухлебова Марина Леонідівна Національний гірничий університет (м. Дніпропетровськ)
II Курцев Володимир Володимирович Харківський національний економічний університет
III Колосовський Руслан Валентинович Інститут підприємництва та сучасних технологій (м. Житомир)
III Твердохліб Віталій Анатолійович Харківський національний економічний університет
III Логвіненко Володимир Володимирович Дніпродзержинський державний технічний університет
Інженерія
ОБЛАДНАННЯ ПЕРЕРОБРІИХ І ХАРЧОВИХ ВИРОБНИЦТВ
I Змієвський Юрій Григорович Національний університет харчових технологій (м. Київ)
I Федів Василь Ярославович Тернопільський державний технічний університет ім. І.Пулюя
II Козюра Катерина Федорівна Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського
II Твердохліб Олександр Олександрович Національний університет харчових технологій (м. Київ)
III Кучук Андрій Володимирович Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля (м. Луганськ)
III Сторожук Сергій Володимирович Харківський національний технічний університет сільського господарства
III Данишурка Руслан Миколайович Харківський державний університет харчування та торгівлі
ПІДЙОМНО-ТРАНСПОРТНІ, БУДІВЕЛЬНІ, ДОРОЖНІ МЕЛІОРАТИВНІ МАШИНИ І ОБЛАДНАННЯ
I Киба Юрій Олександрович Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури
II Кулаков Олександр Юрійович Харківський національний автомобільно-дорожній університет
III Паламарчук Дмитро Анатолійович Київський національний університет будівництва та архітектури
заохоч Губін Костянтин Михайлович Українська державна академія залізничного транспорту (м. Харків)
ТЕХНОЛОГІЯ МАШИНОБУДУВАННЯ
I Кондрашев Максим Олександрович Дніпродзержинський державний технічний університет
II Гавриленко Ярослав Миколайович Запорізький національний технічний університет
II Бєлогуров Олександр Михайлович Донбаська державна машинобудівна академія (м. Краматорськ)
III Тютченко Руслан Миколайович Сумський державний університет
III Швед Юрій Вікторович Черкаський державний технологічний університет
III Вітряк Олег Трифонович Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
МЕТАЛОРІЗАЛЬНІ ВЕРСТАТИ ТА СИСТЕМИ
I Пономаренко Олександр Валерійович Донбаська державна машинобудівна академія (м. Краматорськ)
II Пахомов Юрій Петрович Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
II Козійчук Артур Вікторович Донецький національний технічний університет
III Прекрасний Віталій Васильович Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
III Соловйов Максим Георгійович Донбаська державна машинобудівна академія (м. Краматорськ)
III Чечельницький Денис Володимирович Запорізький національний технічний університет
МАШИНИ ТА ОБЛАДНАННЯ СІЛЬСЬКО ГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА
I Сіренко Віталій Олександрович Харківський національний технічний університет сільського господарства
II Калита Микола Миколайович Кіровоградський національний технічний університет
II Сердюченко Юрій Юрійович Національний аграрний університет України (м. Київ)
III Шевченко Сергій Володимирович Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка
III Буйкін Станіслав Олегович Луганський національний аграрний університет
III Любка Михайло Володимирович Львівський державний аграрний університет
III Бєляєв Борис Володимирович Миколаївський державний аграрний університет
РАДІОТЕХНІКА
I Русов Максим Вікторович Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
II Курочка Максим Іванович Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
II Виголов Сергій Олександрович Севастопольський національний технічний університет
III Маньковський Спартак Вікторович Національний університет "Львівська політехніка"
III Шелковєнков Дмитро Олександрович Харківський національний університет радіоелектроніки
III Юпіков Олег Олександрович Севастопольський національний технічний університет
ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА
I Шелудько Дмитро Іванович Донецький національний технічний університет
II Алєксєєва Юлія Олександрівна Кременчуцький державний політехнічний університет
II Банєв Євген Федорович Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
III Соловйов Олександр Віталійович Дніпродзержинський державний технічний університет
III Дєдова Лариса Володимирівна Національний гірничий університет (м. Дніпропетровськ)
III Трофименко Ігор Геннадійович Криворізький державний університет
заохоч Топко Василь Васильович Запорізький національний технічний університет
заохоч Мошноріз Микола Миколайович Вінницький національний технічний університет
ЕНЕРГОРЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ
I Ромашихін Юрій Володимирович Кременчуцький державний політехнічний університет
II Федоша Денис Володимирович Запорізький національний технічний університет
III Смоленніков Денис Олегович Сумський державний університет
МЕТРОЛОГІЯ ТА ВИМІРЮВАЛЬНА ТЕХНІКА
I Клімова Катерина Андріївна Харківський національний університет радіоелектроніки
II Мнеян Наріне Рубенівна Харківський національний університет радіоелектроніки
II Фоменко Ігор Володимирович Харківський національний університет радіоелектроніки
III Адамюк Емілія Йосипівна Національний університет "Львівська політехніка"
III Ластовець Ірина Володимирівна Харківський національний університет радіоелектроніки
ЕЛЕКТРОННІ АПАРАТИ
I Животов Сергій Едуардович Харківський національний університет радіоелектроніки
II Березюк Федір Борисович Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
III Огренич Євген Вікторович Запорізький національний технічний університет
ЕЛЕКТРОНІКА
I Іщенко Андрій Леонідович Харківський національний університет радіоелектроніки
II Авраменко Антон Вікторович Донецький національний технічний університет
III Харченко Сергій Миколайович Сумський державний університет
СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ І АВТОМАТИКИ
I Юдін Олег Олександрович Вінницький національний технічний університет
II Книженко Дар'я Борисівна Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
II Мереакре Олександр Васильович Технічний університет Молдови
II Красницький Роман Олександрович Донецький національний технічний університет
III Білоус Андрій Олександрович Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
III Руденко Кирило Ігорович Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського "ХАІ"
III Шишкін Артем Вікторович Донбаська державна машинобудівна академія (м. Краматорськ)
КОМП'ЮТЕРИЗОВАНІ СИСТЕМИИ, АВТОМАТИКА ТА УПРАВЛІННЯ
I Тетеревятніков Дмитро Володимирович Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"
II Морванюк Віталій Олександрович Кременчуцький державний політехнічний університет
III Тюріна Анастасія Костянтинівна Кіровоградський національний технічний університет
заохоч Ламекін Дмитро Олегович Житомирський військовий інститут радіоелектроніки ім. С.П.Корольова
СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ
I Зісін Юрій Євгенович Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
I Романовський Олег Миколайович Чернігівський державний технологічний університет
II Колесников Володимир Борисович Севастопольський національний технічний університет
II Івон Юрій Олександрович Дніпропетровський національний університет
III Овчаренко Георгій Дмитрович Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
III Перетятько Віталій Володимирович Чернігівський державний технологічний університет
ОБРОБКА МЕТАЛІВ ТИСКОМ
I Бажан Андрій Анатолійович Дніпродзержинський державний технічний університет
I Борис Руслан Степанович Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
II Серафімович Роман Вікторович Донбаська державна машинобудівна академія (м. Краматорськ)
II Мостіпан Євген Євгенович Дніпродзержинський державний технічний університет
III Кулагін Роман Юрійович Донецький національний технічний університет
III Денисов Олександр Пилипович Запорізький національний технічний університет
заохоч Дехтярьов Володимир Сергійович Національна металургійна академія України (м. Дніпропетровськ)
заохоч Овдієнко Антон Олександрович Кіровоградський національний технічний університет
МЕТАЛУРГІЯ ЧОРНИХ І КОЛЬОРОВИХ МЕТАЛІВ, ЛИВАРНЕ ВИРОБНИЦТВО ЧОРНИХ І КОЛЬОРОВИХ МЕТАЛІВ
I Штапура Євгеній Вікторович Національна металургійна академія України (м. Дніпропетровськ)
I Куроп'ятник Євген Володимирович Запорізький національний технічний університет
I Красношлик Віктор Геннадійович Дніпродзержинський державний технічний університет
II Фур'як Олександр Олександрович Дніпродзержинський державний технічний університет
II Бригадін Андрій Сергійович Запорізький національний технічний університет
II Скляр Андрій Валерійович Донбаський державний технічний університет (м. Алчевськ)
III Яценко Андрій Миколайович Приазовський державний технічний університет (м. Маріуполь)
III Велика Ольга Валеріївна Дніпродзержинський державний технічний університет
III Лазарєв Ігор Валентинович Національна металургійна акдемія України (м. Дніпропетровськ)
РОЗРОБКА РОДОВИЩ КОРИСНИХ КОПАЛИН
I Мазуренко Андрій Юрійович Національний гірничий університет України (м. Дніпропетровськ)
I Озеранський Сергій Сергійович Національний гірничий університет України (м. Дніпропетровськ)
I Левицький Анатолій Юрійович Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
II Криштоп Олександр Вікторович Криворізький технічний університет
II Стадник Олександр Святославович Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне)
II Уткін Ігор Юрійович Красноармійський індустріальний інститут Донецького національного технічного університету
II Цівенко Руслан Володимирович Донбаський державний технічний університет (м. Алчевськ)
II Каплоухий Олександр Леонідович Криворізький технічний університет
II Татарин Галина Василівна Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
III Башинський Сергій Іванович Житомирський державний технологічний університет
III Семенюк Микола Володимирович Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне)
III Дудник Олександр Сергійович Донбаський державний технічний університет (м. Алчевськ)
III Самусь Ольга Леонідівна Донецький національний технічний університет
III Новожилов Василь Олександрович Криворізький технічний університет
III Накутний Петро Петрович Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
ТЕХНОЛОГІЯ І УСТАТКУВАННЯ ВІДНОВЛЕННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЗНОСОСТОЙКОСТІ МАШИН І КОНСТРУКЦІЙ
I Нікіфоров Євген Валентинович Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
II Сандрак Євген Володимирович Кіровоградський національний технічний університет
II Дегтярьов Владислав Володимирович Приазовський державний технічний університет (м. Маріуполь)
III Алєксєєв Володимир Володимирович Національний транспортний університет (м. Київ)
III Іванов Сергій Сергійович Луганський національний аграрний університет
III Надточій Микола Володимирович Харківський національний технічний університет сільського господарства
ТЕХНОЛОГІЯ ТА УСТАТКУВАННЯ ЗВАРЮВАННЯ
I Антонюк Дмитро Анатолійович Запорізький національний технічний університет
II Шевченко Олександр Валерійович Донбаська державна машинобудівна академія (м.Краматорськ)
II Шавров Максим Іванович Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
III Симутенков Іван Вікторович Національний університет кораблебудування ім. Адмірала Макарова (м. Миколаїв)
III Смірнов Сергій Володимирович Запорізький національний технічний університет
III Скітер Юрій Сергійович Чернігівський державний технологічний університет
ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ
I Ніколаєв Микола Олегович Одеська національна академія зв'язку ім. О.С.Попова
I Сакун Олексій Леонідович Одеська національна академія зв'язку ім. О.С.Попова
II Гриценко Євген Володимирович Одеська національна академія зв'язку ім. О.С.Попова
II Мороз Микита Олексійович Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
II Михайленич Петро Михайлович Національний університет "Львівська політехніка"
II Ковальчук Ольга Романівна Національний університет "Львівська політехніка"
III Демидом Іван Васильович Національний університет "Львівська політехніка"
III Матвійчук Олег Володимирович Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій (м. Київ)
III Зазулик Ігор Васильович Національний університет "Львівська політехніка"
III Єфремов Андрій Володимирович Донецький національний технічний університет
III Коваленко Олександр Олександрович Харківський національний університет радіоелектроніки
ПРОМИСЛОВЕ ТА ЦИВІЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО
I Кулік Іван Миколайович Донбаська національна академія будівництва та архітектури (м. Макіївка)
II Гаранжа Ігор Михайлович Донбаська національна академія будівництва та архітектури (м. Макіївка)
II Тамкович Сергій Юрійович Білоруський національний технічний університет
III Помазан Максим Дмитрович Харківська національна академія міського господарства
III Зайцев Віктор Григорович Придніпровська державна академія будівництва і архітектури (м. Дніпропетровськ)
III Воронкова Катерина Анатоліївна Київський національний університет будівництва та архітектури
ТЕПЛОГАЗОПОСТАЧАННЯ І ВЕНТИЛЯЦІЯ
I Ларін Дмитро Олександрович Київський національний університет будівництва та архітектури
II Захаров Олексій Вікторович Донбаська національна академія будівництва та архітектури (м. Макіївка)
III Литвинов Віталій Вадимович Харківський державний університет будівництва та архітектури
ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ, ВИРОБІВ І МАТЕРІАЛІВ
I Прянішніков Олександр Володимирович Київський національний університет будівництва та архітектури
II Шаповалов Сергій Сергійович Київський національний університет будівництва та архітектури
III Горніковська Ірина Богданівна Національний університет "Львівська політехніка"
МОСТИ ТА ТРАНСПОРТНІ ТУНЕЛІ
I Гернич Микола Володимирович Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. академіка В.Лазаряна
II Дробяз Олександр Анатолійович Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. академіка В.Лазаряна
III Ястребова Наталія Вікторівна Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. академіка В.Лазаряна
ТЕХНОЛОГІЯ ХАРЧУВАННЯ
I Брезгун Тетяна Григорівна Київський національний торговельно-економічний університет
II Магдевич Юлія Олександрівна Одеська національна академія харчових технологій
III Сабіров Олександр Володимирович Донецький державний університет економіки і торгівлі
III Нікітін Сергій Васильович Харківський державний університет харчування та торгівлі
заохоч Приходько Марина Олексіївна Полтавський університет споживчої кооперації України
ХАРЧОВА ТЕХНОЛОГІЯ ТА ІНЖЕНЕРІЯ
I Лазоренко Наталія Петрівна Національний університет харчових технологій (м. Київ)
II Теймурова Анжеліка Тагирівна Харківський державний університет харчування і торгівлі
II Бандура Марина Ігорівна Харківський державний університет харчування і торгівлі
III Мішов Мирослав Бориславович Національний університет харчових технологій (м. Київ)
III Федорчук Ольга Олександрівна Полтавський університет споживчої кооперації України
III Дзюба Микола Володимирович Сумський національний аграрний університет
РУХОМИЙ СКЛАД ТА СПЕЦІАЛЬНА ТЕХНІКА ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
I Атлас Максим Вікторович Київський університет економіки і технологій транспорту
II Кравченко Катерина Олександрівна Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля (м. Луганськ)
III Коваленко Дмитро Миколайович Українська державна академія залізничного транспорту (м. Харків)
заохоч Боєв Євген Вікторович Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту
заохоч Гнатик Олександр Григорович Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
заохоч Івахненко Іван Павлович Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту
ТЕХНОЛОГІЯ ТА КОНСТРУЮВАННЯ ВЗУТТЯ
I Нетребко Оксана Володимирівна Хмельницький державний університет
II Давиденко Олена Михайлівна Південно-Російський державний університет економіки та сервісу
III Шахайда Наталя Іванівна Мукачівський технологічний інститут
III Демківська Яна Олександрівна Київський національний університет технологій та дизайну
ШВЕЙНІ ВИРОБИ
I Апілат Любов Володимирівна Київський національний університет технологій та дизайну
II Бердар Ростислава Василівна Хмельницький національний університет
III Лєбєдєва Анна Юріївна Київський національний університет технологій та дизайну
МЕХАНІЗАЦІЯ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
I Божагора Василь Михайлович Львівський державний аграрний університет
II Щепкін Іван Олексійович Національний аграрний університет України (м. Київ)
II Таніч Станіслав Анатолійович Харківський національний технічний університет сільського господарства
III Новіцький Станіслав Цезарійович Державний агроекологічний університет (м. Житомир)
III Кучерук Дмитро Вікторович Миколаївський державний аграрний університет
III Шевченко Сергій Сергійович Кіровоградський національний технічний університет
ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ
I Швороб Сергій Володимирович Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне)
II Шевченко Тамара Олександрівна Харківська національна академія міського господарства
II Шатохіна Марина Олександрівна Харківська національна академія міського господарства
III Кухар Андрій Миколайович Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне)
III Антоненко Марина Юріївна Київський національний університет будівництва і архітектури
заохоч Марченко Сергій Юрійович Запорізька державна інженерна академія
заохоч Костюк Євген Володимирович Харківська національна академія міського господарства
ГІДРОМЕЛІОРАЦІЯ
I Гуржій Надія Вікторівна Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне)
II Борисенко Наталія Василівна Дніпропетровський державний аграрний університет
II Ковальчук Олег Васильович Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне)
III Савченко Петро Вікторович Національна академія природоохоронного та курортного будівництва (м. Сімферополь)
III Внукова Катерина Володимирівна Херсонський державний аграрний університет
заохоч Акуліч Олексій Олександрович Одеська державна академія будівництва і архітектури
заохоч Овчіннікова Олена Володимирівна Херсонський державний аграрний університет
заохоч Солоха Вікторія Миколаївна Дніпропетровський державний аграрний університет
Транспорт
ТРАНСПОРТНІ СИСТЕМИ
I Балицька Ольга Михайлівна Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля (м. Луганськ)
II Герасимова Юлія Сергіївна Одеський національний морський університет
II Куценко Максим Юрійович Українська державна академія залізничного транспорту (м. Харків)
III Хлопова Майя Володимирівна Харківський національний автомобільно-дорожній університет
III Дубовик Андрій Юрійович Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля (м. Луганськ)
III Бардась Олександр Олександрович Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту
АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ ТА АЕРОДРОМИ
I Семененко Ігор Ігорович Автомобільно-дорожній інститут Дон. НТУ (м. Горлівка)
II Бородай Денис Ігорович Донбаська державна академія будівництва і архітектури (м. Макіївка)
III Лихошерст Радіон Володимирович Автомобільно-дорожній інститут Дон. НТУ (м. Горлівка)
заохоч Нечипоренко Максим Володимирович Полтавський національний технічний університет ім. Ю.Кондратюка
ВИДАВНИЧА СИРАВА ТА РЕДАГУВАННЯ
I Угрин Олена Ярославівна Українська академія друкарства (м. Львів)
II Гончар Денис Андрійович Одеський національний університет ім. І.І.Мечникова
II Ковальова Ганна Миколаївна Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля (м. Луганськ)
III Гищук Ірина Василівна Львівський національний університет ім. І.Франка
III Махлюк Тетяна Петрівна Рівненський державний гуманітарний університет
III Яблінська Катерина Леонідівна Дніпропетровський національний університет
Медицина
СТОМАТОЛОГІЯ
I Приходченко Ірина Володимирівна Українська медична стоматологічна академія (м. Полтава)
II Скляренко Дмитро Євгенович Донецький державний медичний університет ім. М.Горького
III Кривенко Мар'яна Василівна Українська медична стоматологічна академія (м. Полтава)
ТЕРАПІЯ
I Сідоров Андрій Анатолійович Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова
II Шейхова Марія Кямілівна Дніпропетровська державна медична академія
II Дьячан Олена Ігорівна Тернопільський державний медичний університет
III Кривоніс Маргарита Ігорівна Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова
III Мельник Андрій Володимирович Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова
III Басов Олександр Володимирович Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця (м. Київ)
ХІРУРГІЯ
I Поліщук Віра Володимирівна Львівський національний медичний університет ім. Д.Галицького
II Гребенюк Артем Іванович Сумський державний університет
II Часовський Кирило Сергійович Луганський державний медичний університет
III Трепак Віктор Васильович Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова
III Діска Ольга Валеріївна Дніпропетровська державна медична академія
III Язиков Олександр Валерійович Сумський державний університет
АКУШЕРСТВО І ГІНЕКОЛОГІЯ
I Тоцький Дмитро Вікторович Харківський державний медичний університет
II Бердзенішвілі Манана Тенгізівна Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця (м. Київ)
II Данькова Катерина Юріївна Буковинський державний медичний університет (м. Чернівці)
III Кураєва Олена Вікторівна Дніпропетровська державна медична академія
III Гончаренко Наталія Анатоліївна Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця (м. Київ)
III Сова Наталія Сергіївна Кримський державний медичний університет ім. С.І.Георгієвського (м. Сімферополь)
ФАРМАЦІЯ
I Луценко Юлія Олександрівна Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького
II Михайлюк Тетяна Іванівна Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького
III Бабічева Ганна Сергіївна Луганський державний медичний університет
Сільське господарство, лісництво і рибальство
ПЛОДООВОЧІВНИЦТВО І ВИНОГРАДАРСТВО
I Павлик Еріка Семенівна Львівський державний аграрний університет
II Вовк Євген Вікторович Південий філіал "Кримський агротехнологічний університет" НАУ (м. Сімферополь)
II Стеценко Олександр Анатолійович Уманський державний аграрний університет
III Ковтонюк Тетяна Миколаївна Білоцерківський державний аграрний університет
III Макарова Дарія Георгіївна Національний аграрний університет України (м. Київ)
АГРОНОМІЯ
I Оксьом Володимир Полікарпович Полтавська державна аграрна академія
II Сеник Іван Іванович Подільський державний аграрно-технічний університет (м. Кам'янець-Подільський)
II Чернега Андрій Олегович Уманський державний аграрний університет
III Перехеида Тетяна Леонідівна Білоцерківський державний аграрний університет
III Чорний Сергій Олександрович Національний аграрний університет України (м. Київ)
III Внуков Юрій Сергійович Національний аграрний університет України (м. Київ)
ЗООІНЖЕНЕРІЯ
I Левченко Лідія Олександрівна Миколаївський державний аграрний університет
II Гнатюк Сергій Іванович Луганський національний аграрний університет
II Шелепова Наталія Федорівна Харківська державна зооветеринарна академія
III Галімов Сергій Миколайович Миколаївський державний аграрний університет
III Грузінська Антоніна Іванівна Херсонський державний аграрний університет
III Головач Мирослава Мирославівна Львівська національна академія ветеринарної медицини ім. С.3.Гжицького
ВОДНІ БІОРЕСУРСИ
I Федосєєв В'ячеслав Юрійович Херсонський державний аграрний університет
II Мілованов Олександр Ігорович Керченський морський технологічний інститут
II Майструк Іван Анатолійович Національний аграрний університет України (м. Київ)
III Бігун Василь Костянтинович Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне)
III Прохоров Денис Вікторович Білгород-Дністровський морський рибопромисловий технікум
III Лисенко Марина Вікторівна Дніпропетровський національний університет
ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО
I Жаровський Володимир Іванович Харківський національний аграрний університет
I Нестеряк Юрій Юрійович Національний аграрний університет України (м. Київ)
II Кашуба Любомир Ігорович Український державний лісотехнічний університет (м. Львів)
II Іщук Іванна Степанівна Український державний лісотехнічний університет (м. Львів)
III Вітів Сергій Михайлович Український державний лісотехнічний університет (м. Львів)
III Гончаров Павло Євгенович Харківський національний аграрний університет
ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА
I Гірський Сергій Ігорович Львівська національна академія ветеринарної медицини ім. С.3.Гжицького
I Матвієнко Тамара Павлівна Полтавська державна аграрна академія
II Ніщеменко Ірина Миколаївна Білоцерківський державний аграрний університет
III Лохвицький Тарас Анатолійович Полтавська державна аграрна академія
III Петренко Єлизавета Сергіївна Південний філіал "Кримський агротехнологічний університет" НАУ (м. Сімферополь)
III Желєзна Жанна Василівна Білоцерківський державний аграрний університет
Національна безпека
ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА
I Костанда Володимир Едуардович Харківський національний університет радіоелектроніки
II Яковлєв Сергій Володимирович Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
III Аріткін Олексій Васильович Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ
I Наумко Анастасія Олександрівна Харківський національний університет радіоелектроніки
II Калініна Олександра Сергіївна Харківський національний університет радіоелектроніки
III Хозяшев Роман Олександрович Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
II Гнатенко Григорій Олександрович Харківський національний автомобільно-дорожній університет
II Бондарева Оксана Володимирівна Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
II Пєтухова Ніна Валеріївна Харківський машинобудівний коледж
III Домінік Андрій Михайлович Львівський державний аграрний університет
III Антонов Костянтин Володимирович Сумський державний університет
III Кравець Віктор Юрійович Українська академія друкарства (м. Львів)
III Лихо Костянтин Миколайович Технікум молочної промисловості Харківського національного технічного університету сільського господарства
ОПІР МАТЕРІАЛІВ
I Верба Володимир Богданович Національний університет "Львівська політехніка"
II Щербаков Сергій Володимирович Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"
II Ковтуненко Олексій Володимирович Одеська державна академія будівництва та архітектури
III Сопрун Роман Миронович Львівський національний університет ім. І.Франка
III Олефір Ганна Олексіївна Національний авіаційний університет (м. Київ)
III Лумельський Дмитро Євгенійович Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
III Терлицький Михайло Володимирович Київський національний університет будівництва та архітектури
ТЕОРЕТИЧНА МЕХАНІКА
I Лесів Ростислав Миколайович Львівський національний університет ім. І.Франка
I Ткачук Антон Миколайович Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
II Павленко Іван Володимирович Сумський державний університет
II Вакуленко Сергій Володимирович Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"
III Ємелін Максим Вікторович Національна металургійна академія України (м. Дніпропетровськ)
III Губа Віталій Олександрович Дніпропетровський національний університет
III Пастернак Ярослав Ярославович Луцький державний технічний університет
ЕЛЕКТРОТЕХНІКА
I Клубань Олексій Анатолійович Севастопольський національний технічний університет
II Овчаренко Ірина Анатоліївна Севастопольський національний технічний університет
II Тихонов Михайло Геннадійович Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
III Соляк Юрій Володимирович Національний університет "Львівська політехніка"
III Гнатюк Степан Вікторович Національний університет "Львівська політехніка"
III Люшняк Ірина Сергіївна Запорізький національний технічний університет
ГІДРАВЛІКА
I Кончаківський Олексій Ігорович Київський національний університет будівництва і архітектури
II Пріщенко Сергій Володимирович Київський національний університет будівництва і архітектури
II Асадчев Олександр Олександрович Київський національний університет будівництва і архітектури
III Короваєв Андрій Юрійович Донбаська національна академія будівництва та архітектури (м. Макіївка)
III Зубахін Олексій Миколайович Сумський державний університет
III Накутний Петро Петрович Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ В ЕКОНОМІЦІ
I Хітько Юлія Андріївна Дніпропетровський національний університет
II Матвеєв Кирило Володимирович Національна академія природоохоронного та курортного будівництва (м. Сімферополь)
II Закусілов Микола Ерикович Національна академія природоохоронного та курортного будівництва (м. Сімферополь)
III Крупський Костянтин Леонідович Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля (м. Луганськ)
III Таганський Андрій Олександрович Донецький національний університет
III Паламарчук Василь Іванович Інститут підприємництва та сучасних технологій (м. Житомир)
МЕНЕДЖМЕНТ У ВИРОБНИЧІЙ СФЕРІ, ФІНАНСОВИЙ
I Галкін Микита Сергійович Донецький національний технічний університет
I Мухіна Ганна Володимирівна Сумський державний університет
II Корніяченко Тарас Васильович Київський національний економічний університет
II Кирилова Олена Олександрівна Донецький національний університет
II Петренко Олександр Сергійович Донецький інженерно-економічний коледж
III Шамаєва Марія Віталіївна Донецький національний технічний університет
III Вірютін Олександр Леонідович Донецький національний технічний університет
III Семенов Олександр Євгенович Севастопольський національний технічний університет
III Костюченко Олександр Вікторович Сумський державний університет
ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ
I Козюба Тетяна Олександрівна Донецький національний технічний університет
II Коваленко Поліна Олександрівна Кіровоградський національний технічний університет
II Сєдих Олександр Євгенович Київський національний економічний університет
III Сторчака Наталія Олексіївна Сумський державний університет
III Пахтусова Ірина Вікторівна Дніпропетровська державна фінансова академія
III Пашинська Ольга Володимирівна Донецький національний технічний університет
ПОДАТКОВА СИСТЕМА УКРАЇНИ
I Несвіт Віталій Анатолійович Національна академія державної податкової служби України (м. Ірпінь)
II Мотуз Наталія Олександрівна Харківський національний економічний університет
III Дзюник Інна Володимирівна Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету
заохоч Долгушин Іван Вікторович Дніпропетровська державна фінансова академія
заохоч Якубовська Олена Олегівна Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М.І.Туган-Барановського
заохоч Прокопчук Антон Петрович Національний аграрний університет України (м. Київ)
Професійно-орієнтовані дисципліни
ТЕХНІЧНА ДІАГНОСТИКА ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ ТА СИСТЕМ
I Задніпровський Вадим Григорович Хмельницький національний університет
II Колесников Володимир Борисович Севастопольський національний технічний університет
II Нікітін Ігор Васильович Херсонський державний технічний університет
III Коробко Ольга Сергіївна Харківський національний університет радіоелектроніки
III Николаєвський Антон Юрійович Севастопольський національний технічний університет
III Міхневич Вадим Євгенійович Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича
СИСТЕМИ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПРОЕКТУВАННЯ ТА КОМП'ЮТЕРНОГО МОДЕЛЮВАННЯ В МАШИНОБУДУВАННІ
I Стрельбицький Дмитро Анатолійович Хмельницький національний університет
II Голуб Віталій Вікторович Сумський державний університет
II Галайда Роман Вікторович Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
II Кідрук Максим Іванович Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне)
III Колобієв Дмитро Володимирович Рязанський інститут Московського державного відкритого університету
III Котов Микола Павлович Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
III Шадурський Олександр Сергійович Кіровоградський національний технічний університет
заохоч Авраменко Артем Дмитрович Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського "ХАІ"
заохоч Фіделін Євген Олександрович Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
ТОРГОВЕ ОБЛАДНАННЯ
I Стельмах Олена Анатоліївна Донецький державний університет економіки та торгівлі ім. М.Туган-Барановського
II Рябчун Марина Михайлівна Чернігівський державний технологічний університет
III Кобілінська Юлія Миколаївна Київський національний торговельно-економічний університет
ВЗАЄМОЗАМІННІСТЬ, СТАНДАРТИЗАЦІЯ ТА ТЕХНІЧНІ ВИМІРЮВАННЯ
I Слоневська Інна Ігорівна Запорізький національний технічний університет
II Паціора Андрій Павлович Донбаська державна машинобудівна академія (м. Краматорськ)
III Волошина Олена Олександрівна Севастопольський національний технічний університет
заохоч Мінц Максим Валерійович Запорізький національний технічний університет
заохоч Мороз Ярослав Іванович Тернопільський державний технічний університет ім. І.Пулюя
СИЛОВІ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ В АВТОМАТИЗОВАНИХ ЕЛЕКТРОПРИВОДАХ
I Буренко Ігор Володимирович Національний гірничий університет (м. Дніпропетровськ)
II Жуйков Микола Володимирович Криворізький технічний університет
III Ковальов Роман Володимирович Дніпродзержинський державний технічний університет
III Чернов Євген Геннадійович Українська академія залізничного транспорту (м. Харків)
ТЕХНОЛОГІЯ КОНСТРУКЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ І МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО
I Сильченко Микола Миколайович Харківський національний автомобільно-дорожній університет
II Близнюк Яна Владиславівна Запорізький національний технічний університет
II Никифоров Артем В'ячеславович Автомобільно-дорожній інститут Донецького національного технічного університету (м. Горлівка)
III Лукін Олександр Володимирович Донецький національний технічний університет
III Дегула Андрій Іванович Сумський державний університет
III Рябінін Павло Русланович Харківський національний університет радіоелектроніки
МЕДИЧНА БІОЛОГІЯ І ПАРАЗИТОЛОГІЯ, ГЕНЕТИКА
I Резніченко Анна Леонідівна Дніпропетровська державна медична академія
II Кидонька Павло Володимирович Українська медична стоматологічна академія (м. Полтава)
II Котенко Катерина Ігорівна Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця (м. Київ)
III Палієнко Марія Ігорівна Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця (м. Київ)
III Потупалова Тетяна Олександрівна Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я.Горбачевського
III Бідзюра Іван Васильович Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я.Горбачевського
заохоч Борисик Ольга Іванівна Донецький державний медичний університет ім. М.Горького
заохоч Ткаченко Антон Сергійович Харківський державний медичний університет
заохоч Болонкін Кирило Сергійович Кримський державний медичний університет ім. С.І.Георгієвсь- кого (м. Сімферополь)
ЗАГАЛЬНА ГІГІЄНА
I Грузєва Олена Василівна Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця (м. Київ)
II Романкевич Іванна Василівна Львівський національний медичний університет ім. Д.Галицького
II Крамарьова Юлія Сергіївна Дніпропетровська державна медична академія
III Гаркавий Сергій Сергійович Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця (м. Київ)
III Благая Ганна Вікторівна Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця (м. Київ)
III Зубенко Олександр Олександрович Буковинський державний медичний університет (м. Чернівці)
заохоч Богачова Ольга Сергіївна Харківський державний медичний університет
заохоч Лягіна Інна Сергіївна Івано-Франківський державний медичний університет
ДИТЯЧІ ІНФЕКЦІЙНІ ХВОРОБИ
I Брага Тетяна Василівна Сумський державний університет
II Ботюк Ярослав Васильович Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я.Горбачевського
III Шилов Сергій Валерійович Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця (м. Київ)
НЕРВОВІ ХВОРОБИ
I Лозинський Олег Ярославович Львівський національний медичний університет
II Кузнєцов Антон Анатолійович Запорізький державний медичний університет
III Лобанова Ірина Сергіївна Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця (м. Київ)
III Колесник Володимир Васильович Буковинський державний медичний університет (м. Чернівці)
КЛІНІЧНА ФАРМАКОЛОГІЯ
I Мележик Михайло Михайлович Луганський державний медичний університет
II Логвінов Ярослав Миколайович Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця (м. Київ)
II Михалєв Кирило Олексійович Буковинський державний медичний університет (м. Чернівці)
III Часовський Кирило Сергійович Луганський державний медичний університет
III Дубров Кирило Юрійович Харківський державний медичний університет
КЛІНІЧНА ІМУНОЛОГІЯ ТА АЛЕРГОЛОГІЯ
I Пошивак Олеся Богданівна Львівський національний медичний університет ім. Д.Галицького
II Соловей Юрій Миколайович Буковинський державний медичний університет (м. Чернівці)
II Петров Володимир Андрійович Буковинський державний медичний університет (м. Чернівці)
III Мележик Михайло Михайлович Луганський державний медичний університет
III Побережна Ганна Вікторівна Вінницький національний медичний університет ім. M.І.Пирогова
III Чернета Олеся Олексіївна Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця (м. Київ)
ШКІРЯНІ ТА ВЕНЕРИЧНІ ХВОРОБИ
I Фурман Роман Аркадійович Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова
II Гірник Галина Євгенівна Івано-Франківський державний медичний університет
II Хара Галина Олександрівна Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я.Горбачевського
III Зінковець Сергій Миколайович Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова
III Кашель Ірина Миколаївна Дніпропетровська державна медична академія
III Свірідова Наталія Миколаївна Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця (м. Київ)
ПЕДІАТРІЯ
I Федоренко Анна Володимирівна Дніпропетровська державна медична академія
II Слєсарєв Євген Вікторович Донецький державний медичний університет
II Бєляєва Ольга Вікторівна Дніпропетровська державна медична академія
III Прокопенко Тетяна Володимирівна Донецький державний медичний університет
III Ткаченко Наталія Петрівна Дніпропетровська державна медична академія
III Добрянська Ірина Вікторівна Запорізький державний медичний університет
МЕДИЧНА ГЕНЕТИКА
I Карпушина Анна Миколаївна Дніпропетровська державна медична академія
II Артеменко Євгенія Леонідівна Харківський державний медичний університет
III Горб Яна Анатоліївна Харківський державний медичний університет
заохоч John William Rodgers The university of Texas Medical Branch
ПСИХІАТРІЯ, НАРКОЛОГІЯ, МЕДИЧНА ПСИХОЛОГІЯ
I Орешко Тетяна Юріївна Міжрегіональна академія управління персоналом (м. Київ)
I Калугіна Наталія Миколаївна Харківський державний медичний університет
II Ніколаєвський Максим Валерійович Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна
II Сидоренко Степан Святославович Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця (м. Київ)
III Хоменко Катерина Дмитрівна Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
III Супрун Сергій Анатолійович Сумський державний університет
заохоч Румянцева Тетяна Євгенівна Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
заохоч Александров Юрій Михайлович Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна
заохоч Бондарчук Мар'яна Олегівна Міжрегіональна академія управління персоналом (м. Київ)
заохоч Мінькова Анна Ігорівна Харківський державний медичний університет
заохоч Казаков Віталій Сергійович Запорізький державний медичний університет
МІКРОБІОЛОГІЯ, ВІРУСОЛОГІЯ ТА ІМУНОЛОГІЯ
I Алексеєв Сергій В'ячеславович Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця (м. Київ)
II Шевченко Віталій Миколайович Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця (м. Київ)
II Черненко Артур Петрович Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я.Горбачевського
III Даниленко Олександр Олександрович Сумський державний університет
III Душак Олександр Миколайович Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова
III Степанський Дмитро Олександрович Дніпропетровська державна медична академія
заохоч Воронкова Ольга Сергіївна Дніпропетровський національний університет
заохоч Казакова Світлана Ігорівна Харківський державний медичний університет
заохоч Грушевська Ірина Миколаївна Буковинський державний медичний університет (м. Чернівці)
ФАРМАКОЛОГІЯ
I Тарасенкова Ганна Олексіївна Кримський державний медичний університет ім. С.І.Георгієвського (м. Сімферополь)
II Левих Антон Едуардович Дніпропетровська державна медична академія
II Драгомірецький Степан Іванович Буковинський державний медичний університет (м. Чернівці)
III Даниленко Олександр Олександрович Сумський державний університет
III Шевцова Анастасія Павлівна Кримський державний медичний університет ім. С.І.Георгієвського (м. Сімферополь)
III Лишак Христина Володимирівна Львівський національний медичний університет ім. Д.Галицького
НОРМАЛЬНА АНАТОМІЯ ЛЮДИНИ
I Кобецька Аліса Вікторівна Кримський державний медичний університет ім. С.І.Георгієвсь- кого (м. Сімферополь)
II Усеїнов Ахтем Шевкетович Кримський державний медичний університет ім. С.І.Георгієвсь- кого (м. Сімферополь)
II Морозов Віталій Миколайович Луганський державний медичний університет
III Чоповський Василь Михайлович Сумський державний університет
III Голик Юліан Іванович Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я.Горбачевського
III Дорощенко Андрій Михайлович Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця (м. Київ)
III Іващенко Олена Володимирівна Донецький державний медичний університет ім. М.Горького
ОФТАЛЬМОЛОГІЯ
I Галась Марія Олександрівна Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця (м. Київ)
II Криштальова Наталія Анатоліївна Одеський державний медичний університет
III Литвиненко Ольга Анатоліївна Кримський державний медичний університет ім. С.І.Георгієвсь- кого (м. Сімферополь)
ПАТОЛОГІЧНА ФІЗІОЛОГІЯ
I Карпушина Ганна Миколаївна Дніпропетровська державна медична академія
II Вінниченко Олександр Ігорович Сумський державний університет
II Жмурін Руслан Вікторович Запорізький державний медичний університет
III Кузьміна Таїсія В'ячеславівна Кримський державний медичний університет ім. С.І.Георгієвського (м. Сімферополь)
III Резніченко Анна Леонідівна Дніпропетровська державна медична академія
III Шаповалов Тарас Вікторович Івано-Франківський державний медичний університет
НОРМАЛЬНА ФІЗІОЛОГІЯ
I Резніченко Анна Леонідівна Дніпропетровська державна медична академія
II Минаєв Олексій Олександрович Донецький державний медичний університет
III Янковська Людмила Володимирівна Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова
ФТИЗІАТРІЯ
I Шевченко Лариса Григорівна Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця (м. Київ)
II Головіна Анастасія Петрівна Харківський державний медичний університет
III Александрін Андрій Валерійович Луганський державний медичний університет
заохоч Кузьменко Павло Андрійович Буковинський державний медичний університет (м. Чернівці)
заохоч Халілова Вільмара Сїіт-Аблаевна Кримський державний медичний університет ім. С.І.Георгієвського (м. Сімферополь)
заохоч Таранчук Валентин Валентинович Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця (м. Київ)
ГІСТОЛОГІЯ
I Потоцька Ольга Юріївна Дніпропетровська державна медична академія
II Кобиляк Назарій Миколайович Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця (м. Київ)
II Селедцов Денис Вікторович Дніпропетровська державна медична академія
III Філик Ольга Володимирівна Львівський національний медичний університет ім. Д.Галицького
III Селімханова Діана Сейфуллахівна Одеський державний медичний університет
III Горохівська Інна Тарасівна Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я.Горбачевського
заохоч Ліксутов Євген Андрійович Буковинський державний медичний університет (м. Чернівці)
заохоч Горбаль Наталія Богданівна Івано-Франківський державний медичний університет
заохоч Петренко Володимир Анатолійович Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця (м. Київ)
заохоч Адашевський Ігор Володимирович Харківський державний медичний університет